SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks-kick

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie nasze spory nie odpowiedziały na pytanie boks czy kick-boxing? ja proponuje ci kick tylko dlatego że atmosfera w wielu klubach jest lepsza i jeśli chodzi o wyszkolenie na pewno spotkasz fachowców w Polsce/od kick-boxingu/. Kickbokserzy mają osiągnięcia, co doprowadza do białej gorączki np. bokserów ale to ich nerwy i ich problem. Gdyby w kraju byli trenerzy boksu z odpowiednim podejściem do młodzieży i kulturą osobistą stwierdziłbym że to obojętnie co wybierzesz kick czy boks każda z tych dyscyplin to dobry wybór/chyba że masz szczeście i taki trener boksu "ostatni dinozur" jest w twojej okolicy/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Posluchaj Ronowicza, zapisz sie najpierw na boks a po jakims roku na kicka, w miedzy czasie cwiczac boks mozesz sie rozciagac aby potem nie miec wiekszych problemow na kicku.

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
jack
w tej chwili obraziles kilkudziesieciu trenerow, ktorych znam i do ktorych mam szacunek
jakim prawem ******lisz takie glupoty ?

nasi trenerzy od kilku lat przychodza codziennie za darmo, zbieraja pieniadze na wyjazdy i tak dzieje sie prawie we wszystkich klubach na pomorzu
boks nie ma pieniedzy, bo wszystko biora dzialacze
i to jest jedyna wada
a o reszcie jezeli nie masz pojecia, to sie nie wypowiadaj
zreszta nie bede nic mowil do kogos, kto od trenera sw wymaga kultury osobistej
fakt, balbys sie powiedziec moim trenerm dzien dobry

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i znow trafiłem na mojego ulubionego dyskutanta, ta regułka o działaczach to twój wymysł czy twoich
świetnych trenerów? zapamiętaj"NIE MA OSIĄGNIĘĆ NIE MA KASY"to podstawowa zasada w sporcie a ty chłopcze nie wypowiadaj się o czymś co możesz usłyszeć tylko z tv abo przeczytać w gazecie lub jako plotka na sali treningowej.Ja tych ludzi znam miałem z nimi doczynienia na codzień i wiem o takich rzeczach o których wole się niewypowiadać bo nic dobrego by to nie dało dla środowiska bokserskiego, a ty jak nie umiesz przedstawić swoich racji to nie wyzywaj od frajerów bo to tylko świadczy o twoim poziomie intelektualnym a i zapamiętaj jeszcze jedną regułe "GŁOWA TO NIE GRZECHOTKA WIĘC NIE ZBIERAJ TYLU CIOSÓW", bo może od tego się tak zachowujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
wypelnij profil i podaj adres swojego klubu
wtedy mozemy porozmawiac

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A o czym mielibyśmy porozmawiać? dopiero teraz spojrzałem na twój profil i coż nie będe dyskutował 21 latkiem na temat boksu bo to śmieszne. Może za pare lat pogadamy. Jeśli chodzi o mój profil klubowy cha cha gdybym to wypełnił to by była afera. Ja bardzo lubie boks, jest to wspaniała dyscyplina ale nie w tym kraju, poprostu żyje się tu tylko historią, marnuje wielkie talenty i naciąga sponsorów nie dając nic wzamian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koleś pyta co mu sie przyda na ulice, a nie co ma trenować by z tego żyć.
"NIE MA OSIĄGNIĘĆ NIE MA KASY" - żebyś sie nie zdziwił. powiedz to bokserom starszegi pokolenia. znam takiego jednego, nie bede podawał nazwiska. stary, schorowany, mieszka w takiej ruderze na łasce innych ludzi. państwo płaci mu jakiś psi grosz, starcza mu na alkohol. i on w swoich najlepszych latach był kimś, miał żone, dom, samochód. u nas w sekcji jest paru MP w młodzikach. i co z tego dostał klub? JEDEN nowy worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Efektowny jest na pewno bardziej kick. Kick to 70% rece albo i wiecej. Polscy kickerzy sparuja z bokserami. A trenerzy maja pojecie o boksie.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To fakt że odbiegliśmy od tematu i to smutne że są ludzie zasłużeni w sporcie którzy klepią teraz biede a kiedyś osiągali sukcesy dla tego kraju. Powstaja fundacje wspomagające takich ludz i mam nadzieje że trochę to się zmieni. Natomiast jeśli chodzi o kase to zdobycie paru MP w młodzikach nie jest zbytnim osiągnięciem jest to po prostu pierwszy kroczek w dyscyplinie która w kraju sięgneła dna i JUZ BYŚCIE CHCIELI KASE? ZA CO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie licze na kase. ale chocby hale zeby mozna bylo wyremontowac. i ogrzewanie wstawić, bo troche nie wygodnie sie ćwiczy w zimie przy temp. bliskiej 0 stopni, wiesz?
a tak wogóle to trenerzy od kicka są również często trenerami boksu, więc mówienie, którzy są lepsi jest troche śmieszne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie a bieganie :)

Następny temat

Do Boruty!!

WHEY premium