SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks-kick

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Zgadza sie z tymi trenerami.
dodatek olimpijski wynosi ~2300. na reke wychodzi 1900 i od tego jeszcze trzeba zaplacic 300 (?) jakiegos kolejnego podatku.
Pieniedzy nie ma z krajowych sukcesow a czy bylyby ze swiatowych?

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
skad ty sie ****a wziales fantasto
czy widziales kiedykolwiek mistrzostwa polski juniorow ? czy uwazasz, ze poziom jaki prezentuje tam mlodziez nie rokuje zadnych nadziei ?
o czym ty mowisz, o jakich sposorach ? jak mozna naciagnac kogos, kto sposnoring umieszcza w kosztach marketingu
nie chce ciebie wyzywac, ale obiektywnie patrzac na to co piszesz, nie moge stwierdzic nic innego jak to, ze jestes pajacem

nie mam pojecia o boksie ?
moje nazwisko nic tobie nie mowi, mimo ze masz wiecej niz moje 20 lat ? jestes smieszny
moi wujokwie trzaskali tutuly mistrza kraju, kiedy ty srales w gacie
fakt, ze jeden zmarl bardzo szybko, natomiast drugi kwalifikuje sie do renty inwalidzkiej po paru ciezszych knockdownach, nie zmienia to jednak faktu, ze mam na pewno wiekszy przeglad niz ty i***** mnie obchodzi twoje zdanie
tylko dlaczego chcesz zniechecac ludzi piszac takie bzdury ?
tytul mistrza polski nie jest obecnie wart niczego, pieniadze w lidze smieszne, a zawodostwo wymaga bardzo duzego posciecenia i odwagi, o ryzyku nie wspomne
tylko nie wziales jednego pod uwage
nikt kto sie zapisuje na treningi do klubu nie ma na celu utrzymania sie z boksu, bo od 90 roku nie jest to juz i nie bedzie mozliwe
to jest przygoda i przeliczanie tego na jakies wartosci jest chore
natomiast moge sie zgodzic z toba w kilku rzeczach

marnujemy talenty na potege i jest to kolejne zaprzeczenie twoich slow, ale wyjasnienie tego jest bezcelowe, bo zadne argumenty do ciebie nie docieraja
jest to jednak wina dzialaczy i panujacego w pzb chorego zarzadu i calej struktury, ktora jest ogromnym obciazeniem finansowym i przy tym co otrzymuje od panstwa smiesznym jest twierdzic, ze jakakolwiek wine ponasza trenerzy
wymieniles nazwisko ptaka
to jedna z bardziej sprzedajnych ****, uwiklana w machlojki i przekrety
w jego przypadku zgodze sie, ze jego wygor na trenera kadry byl smieszny
ale w polsce jest cala rzesza znakomitych trenerow, ktorzy sa przez pzb odpychani i maja to w dupie, bo nie zalezy im na karierze tylko zawodnikach i przekazaniu im swoich umiejetnosci
to jak zyje dzisiaj marian kasprzyk jest najlepszym przykladem jak p[anstwo honoruje takich wielkich ludzi
przykre
nie wroca juz czasy etatow i godziwych zarobkow, bo jest to boks amatorski
tylko jest pewien problem
na calym swiecie wyglada to tak samo

kubanczycy to fenomen - ale koszt jaki wlozylo w ich wychowanie panstwo jest dla innych krajow nierealny
wszyscy inni mistrzowie olimpijscy, nawet wlaczajac w to stevensona od zawsze zaznaczali, ze boks jest dla nich przygoda i maja swoje srodki utrzymania i nigdy nie chcieli sie utrzymywac boksujac, czy przechodzac na zawodostwo

przykre jest natomiast to, ze nie ma juz w gdansku wybrzeza i od sierpnia zostanie jedynie wspomnienie po stoczniowcu, bo wyrzucaja nas z tej obskurnej hali :(
nie wiem jak ma sie czuc nasz trener, ktory od kilku lat przychodzi calkiem za darmo, mimo, ze prezer zabiera 40% naszych skladek, doprowadzil kilku do tytulow mp i byl jedyna osoba, ktora starala sie o to, zeby skakanka nie byla jedynym zakupem jakiego od kilku lat dokonal nasz klub
na calym pomorzu nie ma drugiego takiego klubu, ktory kladl dzieki niemu taki nacisk na technike
mam nadzieje, ze chociaz troche zmienisz swoje zdanie, bo na zmiane zalewa mnie krew i chce mi sie plakac jak czytam takie rzeczy, ktore piszesz

jedno jest pewne
albert to smiec i leszcz jakich malo i nie wiem co taki frajer robi w boksie
jest zenujacy i co najlepsze znowu zaczyna wierzyc, ze jest swietny
nie zapomne jego wypowiediz przed walka z coockiem

'jak wygram tytul mlodziezowego mistrza swiata wagi ciezkiej bede pial sie w gore, moze niedlugo bede walczyc o tutyl wba'
dla przypomnienia ten tytul byl w posiadaniu holyfielda, a pol roku pozniej lewisa =)

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Esco że twoi wójkowie mieli tytuły mistrzów Polski to znaczy że ty masz pojęcie o boksie? dobre... ale mało przekonywujące
a co do "wiekszy przeglad" kolego nie ta liga nie ten poziom, koledzy i przyjaciele moi z tej branży mogą np. tobie dać autografy i pewnie marzysz o rozmowie czy konsultacji z nimi. Wiec nie chwal się wujkami zwojuj coś sam. Nie kłóć się więcej wiesz co to jest walne zgromadzenie klubu czy związku wszystko można zmienić jak się chce ale czy oni chcą zmian? o to jest pytanie. Ten sport potrzebuje świeżego tchnienia bym powiedział świeżej krwi a nie wspomnień i na to przyjdzie czas. Jeśli chodzi o MP juniorów wyszedłem z nich w trakcie bo to boli że i tak nic nie osiągną w naszym kraju. Przykro mi że sytuacja w waszym klubie jest taka ciężka i mam nadzieje że to się zmieni bo od dna mozna się tylko odbić. Ty mnie wyzywasz a ja życze tobie powodzenia, a może stworzymy anty fan klub Albercika /mojego ulubieńca zresztą/?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
twoja pewnosc siebie jest za***ista
sluchaj
zaszokowales mnie
nic nie poradze, ze jestem tak nedznym smieciem i od najmlodszych lat sluchalem opowiesci o boksie i widzialem jak z bohaterow bokserzy staja sie takimi nic nie znaczacymi osobami jak ja teraz
bardzo fajnie, ze masz tylu znajomych
wiesz
jest tylko taki jeden maly problem
moze ja tez kogos znam ? dlaczego od razu chcesz mi za wszelka cene udowodnic, ze jestes lepszy i twoje zdanie jest nieomylne, bo poparte paroma frajerami z branzy ?
ja widzisz nie jestem ta liga i chyba nie ma sensu, zebym z toba rozmawial

nie
sory
nie moge wytrzymac
kogo autograf ****a moglbym chciec ?
darka ? mam i co jakis czas jest u nas w klubie, wiec moge wziac z dedykacja dla ciebie
lennoxa lewisa ? dedykacje tez moge tobie zalatwic :>
konsultacje ?
dziekuje
kocham boks i wszystko jest jeszcze przede mna, poki co wystarcza mi moi trenerzy i to co mam dostepne

nie wpada mi do glowy czyj autograf jeszcze bylby dla mnie cenny
juz wiem
zawsze chcialem dedykacje od alego
pogadaj tam z kumplami

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie napisałem że jesteś nędznym śmieciem to twój styl pisania tekstów a nie mój, pamiętaj rzeczowa dyskusja a nie obelgi.Życze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
dzieki
ale wole zdrowa zywnosc od ladnie zapakowanego mc donalda

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
czekam na jakiekolwiek nazwisko
rzuc mnie na kolana

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciebie na kolana z twoim poziomem? to nie sztuka.Odpowiedziałem co sądze o twojej dyskusji w temacie "boks kobiecy" i tak wogóle nie mamy o czym rozmawić, nie ten poziom kolego w tamtym dziale pokazałeś na co cię stać. W kraju szkolą widać idiotów a nie bokserów.
To było po prostu niesmaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
nazwisko

smierdzisz mi kibicem z konca trybuny

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Esco idz spać nie wygłupiaj się, ja śmierdze a czym? człowieku jutro masz trening, wyluzuj się, trenuj może przełamiesz złą passe, ja ci życze sukcesów a ty się wściekasz? same obelgi na trening tego uczą czy co? za nerwowy jesteś jak na boksera śpij dobrze. cześć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie a bieganie :)

Następny temat

Do Boruty!!

WHEY premium