SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo ciągle się redukuję

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się odnosiłam właśnie do tuszunadłoniach. Dobra, koniec spamu - niech się mądrzejsi zgłoszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
To raczej się tyczyło TuszNaDłoniach - zero węgli to świetny sposób na zawalenie sobie zdrowia.
A trening Spartakusa ten miałaśna myśli - https://www.sfd.pl/Trening_Spartakusa-t833724.html?

I na jakiej podstawie wywnioskowałaś, że spaliłaś tylko tłuszcz? Jakieś badania składu ciała przed i po robiłaś? Pytam z ciekawości.


A bez pomiarów to raczej Modki nie doradzą.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2015-01-02 20:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8762
No tak, racja, czasami jest mi ciężko dobić do 1800 kcal, ale często dlatego, że różnie zaczynam dzień. Wstaję róznie, 2razy o 5:30, bywa ze o 12, stąd to zróżnicowanie. Teraz będę pracowala i wstawala w weekendy o 4:30, wtedy raczej nie bedzie problemu z 1800 kcal.
Zazwyczaj jem tak, jak mam w dzienniku na poczatku grudnia. Chcę to jednak poprawic, ta łyżeczka majonezu w sałatce nie jest zbyt wskazana jak się domyślam ;d Tak samo gorzka czekolada, czy wafle ryżowe.

Zmieniony przez - Loren_95 w dniu 2015-01-02 21:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8762
Właśnie czekam na moderatorki.
Ten trening robiłam przez ostatni miesiąc
Trening A. 3serie
A. Przysiad ze sztanga na plecach(robilam z hantlami, po16 kg w rece)
B1. wyciskanie sztangi skos góra 26kg(robilam na lawce prostej)
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 25 pierwsza seria,pozniej 30
C1. prostowanie nóg w siedzeniu (zamienilam na unoszenie nóg w leżenie na ławce skośnej)
C2. wznosy tułowia z opadu 7kg za glowa
D. plank ( z talerzem 5 kg, ok 45s)

Trening B.
A. Martwy ciąg (zamienilam na przysiady, gdy uslyszalam, ze robie to zle)
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 15kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
C1. wypady 2razy po 16kg
C2. uginanie nóg leząc (zamienilam na wood chopper, 8kg)
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń 10,8,8

Może powinnam go kontynuować, tylko zwiekszyc ciezar..


Zmieniony przez - Loren_95 w dniu 2015-01-02 21:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
Odnosząc się do wypowiedzi ....
Tak mam 2 posty na forum. Jestem tu od niedawna. Moje zdanie jest moją praktyka i stażem jaki wyrobilam w dziedzinie kulturystyki . Nie jest to wiele lat , bo tylko 3. Jednak uczylam się od osob, które o kulturystyce, samym sporcie mają wiele do powiedzenia. Gdyz maja za sobą duuużo wiecej lat praktyki i teorii za sobą.

Moja bezwęglowodanowa dieta była sciśle kontrolowana . Zarówno przez dietetyka jak i mojego trenera. Dietetyk zwracał uwage na krew , pomiary etc , trener nad wydajnościa i techniką mojego treningu.

Węgle czerpalam głównie z warzyw .... i nie jest to wyniszczenie organizmu. Jest to wprowadzenie org w stan ketozy... ketozy do której dojść chciałam. Mózg , który zazwyczaj czerpie energie z cukrów musiał nauczyc sie rozkładać cząteczkę tłuszczu i stamtąd ją pozyskiwać. Nie jest to wymysl kolejnej durnej małolaty , a osoby , która z biochemią jednak ma coś wspólnego.
Zresztą ... trening ma znaczenie , owszem. Ale to odpowiednia

Tylko ciężka praca przekłada się na długofalowy sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
jest głównym wyznacznikiem tego jak wyglądamy, jak przybieramy na wadzę, jak budujemy mięśnie.

Tylko ciężka praca przekłada się na długofalowy sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
tez mialam problemy z metabolizmem duże. przez własną głupotę... mniejsza o to. Na początku gdy zaczęłam sie prawidłowo odzywiać przytylam i to dużo... Zanim gospodarka wodna, hormonalna etc osiągnęła wlasciwy poziom ( naprawa ) zajęło mi to około 6 miesięcy... dzis jestem w stanie modyfikowac moje ciało w zaldwie kilka tygodni. Nie mówię tu o wielkich zmianach np przyrost suchej masy mieśniowej o 4 kg... ale zmiany , które są zauważalne.

Tylko ciężka praca przekłada się na długofalowy sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
a i co do węgli... nie jadłam ich długo... dlatego teraz wprowadzam je bardzo powoli, żeby się nie zalać tłuszczem i wodą. Pamietaj , że węgle wiążą ze sobą wodę... wiec w Twoim przypadku to nie musi byc tłuszcz a podskórna woda... tymbardziej, e słabo tolerujesz węglowodany. :)

Tylko ciężka praca przekłada się na długofalowy sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Jeśli masz tak duże doświadczenie to sory -zasugerowałam się pierwszymi wypowiedziami, gdzie piszesz, że nie powinno się liczyć tylko jeść wg potrzeb (a teraz wyjaśniłaś, że wszystko miałaś jednak ściśle kontrolowane).

Ale dość już z tym. Dziewczyna da pomiary to pewnie i Modki, które się na tym znają się wypowiedzą.


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2015-01-02 22:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
miałam dietetyka.... owszem, który powiedział mi jakie mam jeść produkty , a jakich unikać. Odradzał mi wyliczanie gramów na kg masy ciała. Jeść trzeba potrafić... słuchać mięśni, obserwować je- jak zachowują się na przestrzeni tygodni i rożnych diet. Liczyć można owszem.... ale to bez sensu skoro organizm kobiety i tak nie jest w stanie na redukcji dostać" odpowiedniej ilości białka" nie przekraczając zapotrzebowania kcal.

Tylko ciężka praca przekłada się na długofalowy sukces.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla początkującej.

Następny temat

Koci dziennik 2015

WHEY premium