SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bloki i pytanko

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 806
Witam , trenuję sprinty już od ok.2 lat i mam pytanie . Już ok. rok biegam z bloków i jak już w nich jestem xD to z przodu mam nogę lewą (słabszą) a z tyłu mam prawą (silniejszą)i moje pytanie jest następujące. Czy z przodu musi być noga silniejsza ? Czy może nie ma to różnicy w starcie ? Pytam się bo ostatnio gdzieś to wyczytałem i nie jestem już sam pewien...

Bo np. w dal jak skacze czasem to moją lepsza nogą odbijającą jest lewa. Ale silniejsza jest prawa.

Zmieniony przez - Zefirek94 w dniu 2009-04-23 11:09:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Ja tez silniejsza mam prawa, a odbijam sie w dal z lewej-czyli podobnie jak Ty lewa noge mam sprzodu. Ale moj kolega ma tak samo a w bloczkach ma prawa z przodu i mowi ze tak jest mu lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 806
właśnie jestem ciekaw czy jest wtedy jakaś różnica. Bo może wyniki są wtedy gorsze albo coś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Rób tak jak jest Ci wygodniej-wtedy bedzie najlepiej, na ile biegasz? Jaka masz zyciowke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 806
Biegam na :

100m : 12.71 (pomiar elektroniczny , z tamtego roku z maja)
60m : 7.94 (pomiar elektroniczny z lutego br. )

Nie jest źle ale nie jest też dobrze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
z tylu zawsze mocniejsza :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Prawie zawsze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
to, ze ktoś jest prawonozny nie znaczy, ze ma prawą nogę silniejszą. Ja na przykład do skoku w dal czy wzwyz wybijam się z lewej nogi, (chociaz w piłkę gram z reguły prawą). Ja na przykład lewą mam z przodu w bloku

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-04-24 14:07:09

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 Grand Prix Bahrajnu 2009

Następny temat

Cwiczenia ogolnorozwojowe

WHEY premium