SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada, blok, bloczek - czyli deca dick czy sobie wkrecam?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
to co masz na mysli dac npp poprostu 2 tyg wczesniej, czy zrobic zejscie z enana propem? tak teoretycznie pytam bo juz u siebie nie bede zmienial nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Fina ma za zadanie obinzyc konwersje testa do dht, a jezeli teraz zeby ratowac libido polecamy dorzucic provi, czyli niemal syntetyczne dht, branie finy dalej mija sie z celem.
Kolejna rzecz: bold jak najbardziej dobry na wycinke, ale ja bym go zaczal juz od 8-go tygodnia, pociagnal przez 12 - to i tak minimum na tym sordku, 14 byloby optymalne.
Jezeli przy srednich weglach zalewa wina jest szalejacy w organizmie estrogen, teraz jak zwikeszys testa bedzie jeszcze grubiej, zaiwestuj w arimidex i laduj po pol taba eod.
Na pewno juz warto zaczac cos robic z samara, zwiekszyc ilosc aerobow, obciac wegle na noc - bo pozniej moze byc w chvj ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
hax

1-6 meta
1-10 enan
4-11 npp

lub

1-6 meta
1-11 enan
5-12 npp

tu i tu masz npp 8 tyg. warto dluzej npp, ladnie proporcje fat:lbm sie przebudowywuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Wiesz, dodatkowy porost wlosow tez jest mi zbedny ;)

Co do zalewania, to nie tak, ze zalewa mnie teraz na cyklu. Po prostu przed cyklem dosyc mocno sie zaniedbalem jezeli chodzi o tluszczyk i teraz tak to po prostu ciagne.

Co do przyrostow, to myslisz ze powinno sie teraz cos ruszyc konkretniej z waga? W sumie koncze 4 tydzien czyli test powinien byc juz rozchulany a deka wchodzic w szczytowa faze czyz nie?


Panowie, nie to zebym byl nie mily, ale mozecie takie rzeczy wyjasnic sobie na priv? ;)



Zmieniony przez - rev84 w dniu 2008-02-22 14:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
nie to zebym byl nie mily, ale nie bierz deki i proscaru!

dzieje sie to dlatego ze nandrolon w formie nie zredukowanej do DHN jest bardziej androgenny i na 90% zalatwisz sobie prostate skoro juz juz czujesz. nie wspomne juz o lysieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No wiec teraz tym bardziej ia mogly by pomoc, pojdziesz wolnej, ale pas sie zmiejszy nawet bez ujemnego bilansu, tak przynajmniej u mnie bylo.
A co do wlosow - coz wybieraj, albo faja albo czupryna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
No i ****, jednak zostane lysym karkiem ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
daj proviron na poczatek przez 1tyg 100mg ed , pozniej moesz zmiejszyc do 50mg ed i zwieksz descia do 750mg na week bedzie ok . ja masz kłopoty z fatem to zacznij robic aeroby

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2008-02-22 15:01:13

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2008-02-22 15:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
30 min rowerka po silce starczy?

Do tego od marca mam zamiar wrzucic trening SW 3 x w tygondniu, to chyba tez cos pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
30min rowerka po siłce starczy sw nie ida w parze z bb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH

Następny temat

Roz. odblok pls

WHEY premium