SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Dick - Dylemat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Witam.
Jestem w 8 tyg. Deca + Cypionat.
Deca 400 mg / 7 ed
Cypio 500 mg / 5 ed

Dopadł mnie Deca Dick w 7 tyg. Teraz się rozkręciło i mam bloka. Miękka faja , kłopoty ze wzwodem , w ogóle z podnieceniem się. Naturalnie mam wysokie libido i jestem przerażony tym stanem. Czytałem poniżej temat kolegi będącego na obczyźnie i wiem przez co przechodzi. Też panikuję lecz staram się myśleć racjonalnie i wyjść z tej sytuacji jak najszybciej. Zanim Deca się rozkręciła na Cypionacie libido było Mega i chciałbym do tego jak najszybciej wrócić. Same myśli o kobiecie powodowały namiot na spodniach i skałę w środku. Ale też i Deca daje zaj**iste efekty i rezultaty jeśli chodzi o zimową masę , siłę i przyrosty. Jednak wybieram kobietę i libido. Boje się tego stanu. I tutaj pojawia się do Was szczere pytanie :

Czy odstawić Decę i polecieć na samym teściu w odpowiednich dawkach i zadbać o zbicie Prolaktyny bo rozumiem że to przez nią mam teraz problem.

Czy może zbijać tą prolaktynę , podbić dawkę Testa np. w proporcji 2:1 i dokończyć cykl z Decą np. te zamierzone 16 tyg. ( czyli jeszcze 8 tyg. ) Czy jest taka możliwość że Libido wróci na tym cyklu przy użyciu odpowiednich środków ? A jeśli tak to jakich ?

" Bardzo Was proszę o pomoc ". Może i nie jestem jak kolega mundurowym za granicą ale psycha też krucho z taką fazą.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Wklej ankietę i napisz dokładnie ile tygodni tego cyklu ma być i jak on od początku wyglądał; napisz to takim schematem:

x1-xx1 Y1 n1 mg/P1
x2-xx2 Y2 n2 mg/P2
x3-xx3 Y3 n3 mg/P3

gdzie x-xx to numery tygodni dla danej dawki, danego środka,

Y to nazwa środka wraz z estrem,

n to ilość miligramów;

P to interwał czasowy bicia tej dawki


Ogółem dobrze byłoby gdybyś przebadał poziom estradiolu i prolaktyny - tylko te dwa zrób odpłatnie w szpitalu lub prywatnym lab. Podejrzewam, że będziesz musiał obniżać prolaktynę, ale najpierw zrób te badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
1. WIEK: 29
2. WAGA: 98
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 120
-udo: 70
-talia: 94
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6-8 lat
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 6-8 g
-tłuszcz: 1- 1,5 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Propionat + Winstrol 16 tyg.
8. TRENING: Power / Rep.Rampage / Shock
9. CEL CYKLU: Aktualnie Masa i siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Propionat + winstrol - rok temu.
11. POZIOM BF%: aktualnie 28%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ektomorficzny
13. STAN ZDROWIA: B. Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 170
-przysiad: 160
Wolny ciężar - ćwiczę w domu / brak wyciągów / maszyn.

Nie zmieniałem jeszcze dawek i od samego początku leciały takie jak napisałem powyżej. Ciągle ta sama częstotliwość bicia. Czy jak zrobię badania i wyjdzie na zbicie Prolaktyny to będę mógł kontynuować cykl i libido wróci czy nie bardzo ?

Zmieniony przez - WilczeSerce w dniu 2014-01-02 17:18:35

Zmieniony przez - WilczeSerce w dniu 2014-01-02 17:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast leciec w ciemno to zrob badania
bo deca dick moze byc od prolki
a miekki moze byc tez od wysokiego estrogenu
mozesz tez miec jednoczesnie wysoki estrogen i prolaktyne
wiec badania i wtedy wiesz jak dzialac :D

co do tamtego pytania to jak zbijesz prl, libido wroci i mozesz normalnie leciec

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2014-01-02 17:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kup dostinex albo jego tańszy odpowiednik 0,5mg e3d i bedzie dobrze

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Ja bym w ogóle na twoim miejscu nie przerywał cyklu. To nic nie pomoże, a tylko szkoda bomby. Rób badania, ale pewnie chodzi o prolaktynę, bo przypadku tak złego libido przy 700mg testa tygodniowo nie znam (co zmniejsza prawdopodobieństwo wpływu estro na libido).

Na prolaktynę kabergolina, bromokryptyna lub chinagolid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Dzięki wielkie za odpowiedź. Więc jednak badania na pierwszy ogień. Chciałem szybko reagować pon. nie chciałbym aby ten stan mi się zawiesił na dłużej ani nie chciałbym sobie zrobić jeszcze większej krzywdy jadąc cykl dalej. Macie rację. Postaram się zachować spokój i zrobić badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
j**anie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Panowie , nie wiem co się dzieje ale deprecha totalna. Czuje się jak g**** i tak jeszcze się nie czułem. Jutro badania. Trochę się ich boję. Nie wiem jak bardzo źle wypadną i co mi powie lekarz. Niby dla Was 400 mg Deci pod testa to nie powód do zmartwień ale na mnie działa to już fatalnie. Głównie samopoczucie. Na teście było wszystko jak w bajce dopóki Deca się nie wkręciła. Mam kompletnego bloka i martwię się jak szybko jestem w stanie się odblokować. Tematy które czytam o DD tylko mnie straszą. Ludzie tam wracają do siebie po kilka miesięcy. Już ch.... z samopoczuciem , ale dla libido porzucę koks na zawsze. Czy ktoś mnie uspokoi i powie mi jaki czas będę wracał do siebie ? Przypuśćmy że tak jak Shitman pisał będę zbijał prolkę i estro. Czy można zrobić tak że odstawię Decę i będę leciał na samym teściu zbijając Prolo i estro ? A jeśli tak to jaki mniej więcej mi to czas zajmie i jakie to będą koszta jeśli chciałbym to zrobić porządnie ? Badania będę miał pewnie po jutrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
jakiej firmy masz Dece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Rolona. Jak chcesz skuteczną i działającą to ta jest sprawdzona ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl wiosenny.

Następny temat

GINO -operacja

WHEY premium