SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada, blok, bloczek - czyli deca dick czy sobie wkrecam?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Cykl mam na 23 tygodnie wiec w 11 skoncze masowke i tak jak radzisz zaczne schodzic z wegli. Z drugiej strony stosuje diete nieskoweglowodanowa wiec hmmm jeszcze bardziej przycinac? ;/

No to szkoda, bo lezy mi troche tych tabletek kamagry a widze ze jak sie przyblokuje to i na nich nie pochulam ;)

Hax'u 8 tygodni masowki odpada, bo nie bede zadowolony i nie bedzie co ciac ;) Jak narazie po koncowce 4 tygodni, jestem kompletnie niezadowolony. Zamowilem dodatkowo gainera, zeby dobic troche do diety i zobaczymy jak bedzie szlo teraz. Inna sprawa ze teraz chyba powinno sie zaczac te boom bo niby dopiero sie rozkrecilo o ile sie nie myle



Zmieniony przez - rev84 w dniu 2008-02-22 12:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
jak miales mete to boom powinno byc od poczatku... ja mam koniec 4tego tygodnia i 6kg na plus reka +2cm
a cykl taki
1-6 meta
1-10 enan
5-11 npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
skads znam ten cykl :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Powiem tak scanik ktory szamalem oceniam bardzo slabo. Lekko apetyt mi podniosl. Nie ukrywam tez, ze mialem problemy w diecie, najczesciej ze sniadaniem i 3 posilkiem. O ile sniadanko juz uporzadkowalem to na ten 3 obiadek potreningowy zamowilem juz gainera ktory bede mial w poniedzialek. Lapa tez poszla jak narazie, ale tylko 1 cm.

No i napewno nie moge narzekac na sile. Poszla mocno do przodu, zwlaszcza hantle na plaskiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
no shield byles blisko widzialem, ze tez takie cos rozpisales w jednym z postow, ale to b50 mnie nakierowal na taka bombke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
jeden z lepszych cykli... npp 8 tyg polecic moge jedynie. reszta jest idelanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
ale wtedy i enana by trzeba bylo wydluzyc o 2
ja zostane przy tym raczej i tak drugi cykl nie ma co szalec
mam jeszcze czas na dlugie cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
hax jakie npp masz?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
hax nie trzeba ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH

Następny temat

Roz. odblok pls

WHEY premium