SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca dick czy morze nie... pomózcie pliisss

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Witam chłopaki powiem wam o co chodzi i licze na dobra rade...wiec zapodałem sobie jakies 2 miechy temu cykla z propio i proli po 30 ampułek plus metka...wszystko było okej tylko ze nasrało mi cos do głowy i na sprubowanie na koniec cyklu strzeliłem se dece grecka 2 shoty chciałem sprawdzic czy nie mam jakiegos uczulenia na to...po dece wziołem jakies 4 shoty prolo i propio i koniec cyklu,,,i mam problemy bo nie mam wogule checi na numerki z laska iii co gorsze mam problem z pała...poprostu niue staje kiedy ma rozumicie...i teraz co mam robic ciagnac dalej tego prolo z tydzien czasu czy juz przerwac i sie clomidem odblokowac...h...j mnie strzela jak czytam ze ten deca dick to po 4 miechy trwa ale ja tylko zapierdzieliłem 2 shoty wiec nie ma zle myzle pozdrawiam cvzykam na szybka odpowiedz:)

Fight to Fight W kupie siła:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
fajnie wielkie dzieki oczywiscie sog's dla ciebie a powiedz mi to ze zaczne dopiero za tydzien nie ma wikszego wpływu??

Fight to Fight W kupie siła:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
juz po odbloku zastosowales hcg?

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
jeżeli nie skończyłeś jeszcze cyklu to daj teraz propa na 6 tygodni ,pod koniec hcg i potem clom
a następnym razem najpierw myśl a potem rób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jak flex tylko po hcg dał bym nolve z clomem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
ale ktore MORZE :D ??

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
wlasnie ze skonczylem cykl i kupiłem puki co clomid paczke i nie mam pojecia czy po tych 2 szotach ze***.....deki musze hcg brac...ale sie wdupczylem

Fight to Fight W kupie siła:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
clomidu nie biore jeszcze bo radzili mi sie odblokowywac tak po 2 tyg od konca cyklu...

Fight to Fight W kupie siła:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
kule chlopaki dajcie jak najszybciej jakas rade:) bo zalezy mi na czasie to nie sa jaja...!!!!

Fight to Fight W kupie siła:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Daj teraz propa przez 3-4 tygodnie.
Ostatnie 2 tygodnie schodz z dawki i dodaj HCG.
Potem clom i ewentualnie mozesz dodac jeszcze proviron.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
ok wiec tak bo teraz jestem w niemczech u mamy tego propa zaczne od poniedzialku tylko w jakiej dawce?? hcg co i jak i mysle ze skoncze na paczce clomidu odp dzieki z gury:D

Fight to Fight W kupie siła:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
??

Fight to Fight W kupie siła:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie po boldenonie i winku

Następny temat

tren testosteron meta

WHEY premium