SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA-DICK jak się ustrzec?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4357
Witam. Chciałbym się dowiedzieć z czym brać Dece żeby się ustrzec tzw.Deca-Dick. Czy sam testosteron dodany do cyklu załatwi sprawe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11165
deka tylko z tesciem.chyba,ze nie czujesz bloka jak rarytas.


Zmieniony przez - beef w dniu 2012-07-31 18:54:32

nie ma takiego bicia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
b6,niepokalanek zeby prolaktyne utrzymac ja czuje lekki blok nawet 2:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
"sam testosteron" ? brunatny uwolnij testa; lepiej ..., nie zapominajcie o provironie!) jest kosa; w "tych" sprawach, czy to do nandrolonów czy pct; ,poza tym metandienon;) ,za takie ceny walić śmieszny dostinex panowie; ,jest piribedi;l za śmieszne pieniądze) ,selegilina z l-dopą ,sama sele ,sama l-dopa ,primobolan;/ ,Damiana z ziółek jest kosa; tnie w tym temacie niepokalanka który jest oka jak na ziółko; ,do tego samo zbijanie pro-najmana to nie jedyny kierunek jak skręt tylko w prawo, oxytocyna ...pomóżcie jej; duzio C; z 2gie xd i więcej więcej.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Stary to juz jest ktorys post z rzedu,ktory po Tobie czytam pare razy i ni chuya nie umiem to rozszyfrowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
test w stosunki 1-2 powinien załatwić sprawe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
dla mniej rozumiejacych thatmana,napisał on zeby nie walczyc z prolaktyna samym testosteronem,zeby go uwolnic provi czyli zeby krazylo wiecej wolnego potem o seli i eldopie potem o ziołach damianie i niepokalanku potem ze zbijanie pro najmana czyli prolaktyny to nie jedyna droga do sukcesu a na koniec zarzuceniu paru gietow witaminy c....czego tu nie rozumiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
; ,spoko, wiem ,że czasem bywam trudny;XD

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
o witaminie c tez gdzies czytalem.testowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
tak ,nawet bym powiedział ,że to można odczuć?; ,ja chyba wrażliwy jestem bardzo na wszystko xd; ,ale od kilku dni 2gramy idą dodatkowo i jest coś na rzeczy; zresztą niezbędna jest organizmowi do syntezy oxytocyny ,a ta z kolei to chyba taki gral nie opanowany jeszcze dostatecznie.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
wlasnie ja mam tez takowa wrazliwosc na wszystko niemal,sprubujemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA NA SUSTANON I DEKE

Następny temat

odblokowanie

WHEY premium