SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj vs Kick recenzja ;)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej
ile MB ma ten film, bo Kaaza mi nie znajduje, jak go dorwe to moze da sie cos zrobic i moglbym go udostepnic prawdopodobnie gdzies na www.


Serek Kiri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
ok 100MB

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
KAIN!!! Zrob z poszczegolnych walk klatki tak jak z tej walki z tematu kungfu vs bjj. Wiesz, jedna walka -10 klatek.
Jesli masz XP to masz tam wbudowany program "movie maker" i on zrobi z tego automatycznie klatki.Zrob tak - plizzz

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to sciągnąlem toto cos co sie zwie kazza z wielkim bulem zainstalowalo sie w koncu i wpisuje BJJ_VS_KICK i dupa blada:search finished without any results-co to ****a jest???Co dalej,co robie zle?Namęczylem sie z tym kazza cos i mam to w komputarze ale co dalej kupa.Po co mnie to było?

Nie wiem juz... mam propozycje dla KAINA masz za***istą stronke o Gracie,filmik REWOLUCJA mnie rozwalił na drobne kawałeczki-ale po co tam trzymasz te stare walki Royca z Jasonem Delucią,wywal te starocie i wrzuc tam własnie te walki bjjvskickbox! Z Twojej stronki wszysko mnie sie sciąga szybko i bez problemu,pewnie innym tez...
Swoją drogą jak zobaczyłem tę walke z Minoki Icichara to wspomienia odżyły to byla pierwsza walka valetudo jaką zobaczyłem na oczy...ehh jak to ogladalem dawno temu to to byla jakas abstrakcja

Tyle czekałem na ten film z kickboxbjj a teraz taka lipa pomozcie!Moze i wam ktos kiedys pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma bjj vs kick ale dzięki tej kazzie sciągam sobie walke vitora z sakurabem,mam jeszcze pytanie gdzie ta kaza zapisuje sciągnięte filmy na pulpicie czy w jakims folderze?bo pisze mi ze filmik zostanie zgrany za...20 godzin!!!!?????zostawie właczony komputer...
Moze wie ktos co warto zassac z tej kazzy jeszcze?Bo walki belforta z saku nie widzialem i czy oplaca sie tyle czekac?

KAIN zassałem wszystko co bylo na Tojej stronce i jezeli rozumiem np pocięcie walk Royca z Ichicharą i Severnem bo momentaaaami przynudne ale pocięcie walki z KIMO to zbrodniaZ Hackneyem tez nie widac jak Gracie skrucił ten dystans do zwarcia uciąles najwazniejszy moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Zapisuje do my sherd folder w katalogu kaazy

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Badu wielkie dzięki!
Jeszcze moze ktos mi powie czym sie ruzni kazaa od KaZaALite bo mam obie te rzeczy w komputerze a film sciągam tym kazalite.
Kazalite to program cos jak GoZilla do sciągania filmow czy moze to cos innego zupelnie bo same sie znajduja te filmiki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Akira pocialem jak pocialem bo w niektorych momentach był "syf" na vhsie A jakbym miał full miejsca na serwerze to bym powkładał pełne walki Niestety serwer nie jest mój i korzystam z dobrej woli MaTEO.


Kazalite to wersja kazy ale bez głupich "szpiegów" i reklam. Osobiście korzystam z wersji lite

KAIN
"Give me what I want and I will go away"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.to znowu ja.
Sory ze zawracam was takimi glupotami ale moze ktos mi objasni dzialanie tej Kazzalite.Umiem juz wyszukiwac rozne filmiki z walki itp. ale moglby mnie ktos powiedziec jedna zecz:mianowicie kiedy klikam na button TRAFFIC wyskakuja mi dwie rubryki jedna na goze DOWNLOAD pokazuje postępy w tym co sciągam (turniej ufc brazil obecnie,a na dole jest rubryka UPLOAD i jesli dobrze rozumiem to tam pokazuje sie co odemnie ktos inny sciaga z mojego komputera z katalogu My shared folder.Czy dobrze mnie sie wydaje?
Idąc dalej czy jak ktos cos odemnie sciaga to czy to spowalnia sciąganie sie przezemnie turnieju???
Jeszcze ostatnie pytanie narazie zgralem 60 mb tego turnieju(caly zajmuje ok 750 mb)czy jest jakis sposob aby obejzec teraz to co sciagnalem dotychczas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
Klikasz prawym na to co sciagasz wybierasz preview/play i ogladasz. Kazaa nie otdwarze niektorych formatow np. divx

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje spostrzezenia

Następny temat

Jak pokanać Sapp-a ???

WHEY premium