SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosteron 25 mg co o tym myślicie ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W aptekach jest DHEA po 25 mg bez recepty firmy Eljot Group. Podobno sporo tańszy od Biosteronu.
1

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Sławku a co sadzisz o tym dhea z allegro
?? dawki po 25 mg czy może lepiej kupić ten apteczny biosteron?? czy różnica będzie jakoś zauważalna oprócz ceny ?, może proces technologiczny wytwarzania ma tutaj znaczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
Czy lepiej brać dhea rano, czy na noc? Czy może powodować zaburzenia snu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Przyłączam się też do pytania kolegi w/w, mam nadzieje ze Sławek odpowie również mi na pytanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
We wszystkich znanych mi przypadkach, koledzy stosowali albo Biosteron, albo DHEA Ejot Group. Osobiście nie znam nikogo, kto brał ten z Puritana, chociaż słyszałem, że często go kupują.

Generalnie DHEA poprawia nastrój. Jeżeli więc mamy do czynienia np. z bezsennością na tle nerwicowym lub depresyjnym, to DHEA poprawia jakość snu. Nie słyszałem natomiast, aby wpływał na sen (negatywnie lub pozytywnie) w normalnych warunkach. Nie mogę jednak tego wykluczyć...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tutaj link do tego DHEA:

http://www.eljotfarm.pl/dhea.html

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
To co radzisz sławku zakupić biosteron 60 kaps za 50zl czy moze ten z eljota lub z allegro ?? chociaż 2 op eljota to to samo wychodzi co biosteron czy jest ktoś kto brał jaki kol wiek wymieniony dhea ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
Moja matka pare miesięcy brala Biosteron z apteki i cyklicznie robiła badania. Później, za moją namową, przeszła na DHEA Puritans Pride by Allegro i w wynikach badań nie widać zmian. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać, jak to Dosia powiedziała ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czynnik ekonomiczny ma duże znaczenie. Jednak DHEA to już lek, a ja osobiście boję się leków z internetu, bo często słyszy się o różnych 'walkach'. Leki zawsze kupuję w aptece.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pewność siebie

Następny temat

BOL JELITA GRUBEGO ALBO WYROSTKA

WHEY premium