SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bijatyka - kilka pytan

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
1.wg mnie w adidasach jest lepiej,są lżejsze i wygodniejsze,a co za tym idzie kopnięcia w adidasach będą szybsze.Kopnięcie w piszczel adikiem też boli,a dużo łatwiej jest wykonywać inne kopnięcia np. lowkick.Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa:glany utrudniają poruszanie się w walce(zwłaszcza te wysokie), w adidasach nie ma takiego problemu.
2.Jeśli ubierasz sie jak skate to raczej nie odstraszysz potencjalnych napastników,ale też nie będziesz ich przyciągał.Jeśli ubierasz sie jak metal to też nikogo nie odstraszysz,a przyciągać to jak najbardziej.
Bo jak chłopaki zobaczą metala to od razu będzie:"patrz ****a brud,lejemy go!"
Tak jest w moim mieście,nie wiem może w innych miastach jest inaczej,chociaż wątpie.
3.Oczywiście,jeśli walczysz na serio nawet w rękawicach to możesz poważnie gościa uszkodzić(ale nie skręcić kark)

Pozdro


"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
1.adidasy
2.nie wiem co rozumiesz pod pojeciem skate, ale powinienes rozumiec kolesia jezdzacego na deskorolce, a to znaczy ze moze on sluchac metalu, albo rocka. zastanow sie co piszesz.
3.bijesz sie albo na serio albo w rekawicach. wg mnie w rekawicach to zadne serio, serio to ulica

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7608
1. adidasy
2. nie rozumie , chcesz się ubrać na solówke jako metal lub SK8 żeby odstraszyć przeciwnika ?
3. rękawicami nie zabijesz ))))) najwyżej jak uderzysz w nos to poleci krew albo możesz złamać.

Jak Ci pomogłem to kliknij na ZNAWCA W DZIALE .


POZDRAWIAM

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
eeeee...jaki znawca.bo ja tam u ciebie widze czytelnik działu


"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macie wszyscy po sogu from me :)

netfan -> napisalem "jesli ktos sie ubiera jak skate" a chyba wiesz jak wiekszosc skate`ow sie ubiera? Zreszta nie Ci bedzie - zamiast skate powinno byc hip hopowiec ;) Mowiac na serio chodzilo mi o nie bawienie sie i nie uwazanie czy drugiej osobie stanie sie krzywda

buker -> raczej chodzilo mi o ulice; ja chodze w szerokich spodniach bo mi wygodnie :) i ciekawilo mnie czy macie jakies doswiadczenia, ze drechy bardziej czepiaja sie osob, ktore sprawiaja wrazenie przynaleznosci do jakiejs subkultury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7608
Alucard - to stary podpis w innym dziale
Do autora - każdy się może przy***ać o coś ( np. skinheadowi się nie spodoba fryzura , dresiarzowi koszulka , jeszcze innemu spodnie PS. to tylko przykłady )

POZDRAWIAM

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
prawdziwy hiphopowiec raczej nie zaczepi cie, jezeli nie ma powodu, a pozerek no to wiadomo ze to juz zalezy od niego, bo ubior to przykrywka.
odkad metal powiedzial do mnie ze ma pistolet na skateow (mial zapewne na mysli hiphopowcow, ale na desce tez jezdzilem) odtad pomyslalem ze tolerancja dla nich to slowo obce.

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"a nie ją zniwelować" - niwelują pianka która w nich jest podczas ściskania się pochłania część energii.Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
Dobra. Napisałam nie to co chciałam powiedzieć Chodziło mi o to, że rekawice nie zatrzymającałej siły i jak ktoś sie uprze to i w rękawicach może zrobić krzywdę . Jeszcze raz przepraszam, ale czasem mam takie zacięcia i nie umiem napisać tego co myśle. Na szczęście żadko.





"...klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta podczas bójki w tawernie." T. Preatchett

Zmieniony przez - Anduina w dniu 2003-02-19 15:16:06

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
Tak sie zastanawiam czy w takich skate'owskich gaciach to w ogole mozna kopac, bo nie bardzo to sobie wyobrazam majac krok w kolanach.
Ja tam chodze w wojskowych bojowkach i na pewno sie do tego nadaja :)

,,...Ze wszystkich dziwów znanych mi
najdziwniejszy dla mnie ludzki strach,
choć wiadomo że smierć - nieunikniony kres,
nadejdzie wtedy kiedy nadejść ma...''

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagadka

Następny temat

Cro-Mags i Gracie

WHEY premium