SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie a redukcja ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
Czy bieganie to dobry sposób na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha??Czy podczas biegów spala sie również mięsień??Jestem właśnie w trakcie treningu na mase waże już 109kg i zaczyna robić mi się tkanka tłuszczowa na brzuchu.Boję sie biegać aby nie stracić tkanki mięśniowej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
jakis antykatabolik

Bieganie to sa aeroby 30-45min dziennie z tetnem 220-wiek i 70% z tego proponuje jeszcz eprzejsc na diete redukvcyjna i wyrzebic co trzeba a pozniej znow masa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
robiac mase nie rob rzezby

aeroby (szczegolnie przy twojej wadze - biegi moga ci bardzo zaszkodzic na kolana) polecam marsze i rower srednio intensywne + dieta, narazie rob mase, a jak zwieksza sie poziom tk. tluszczowej obniz troche kalorycznosc diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ujemny bilans kaloryczny i zrzucisz co masz do zrzucenia

a aeroby to nei tylko biei to jest:
-steper
-rowerek
-biegi

Proponuje tez basen

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Aby trening biegowy mógł odznaczyc sie duzą efektywnoscią w kontekscie spalania tkanki tłuszczowej, wymagana jest duza wydolnosć organizmu (tak by wysiłek mógł przebiegać w strefie typowo tlenowej). Domyślam sie, ze przy tej wadze nie prowadziłeś raczej treningów pod katem wydolnosciowym, stąd bieganie będzie dla Ciebie wysiłkiem z przewagą procesów beztlenowych (gdzie podstawowym zródłem energii dla pracy miesniowej nie są tłuszcze lecz cukry)
Najbardziej efektywne będą dla Ciebie szybkie marsze w tempie "spieszącego sie człowieka" - czas trwania 45-60 min, min 4 razy w tygodniu. Biegi mozesz jedynie rozważać jako trening uzupełniajacy - 2 razy w tytgodniu po 15-20 min. Warto również uwzglednic jak wspomniano wczesniej dobry antykatabolik: HMB lub BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja zasugerowałbym robić aeroby w dni wolne od treningu siłowego.
Pomoże to ochronić tkankę mięśniową przed katabolizmem.
Odpowiednia - nie za niska podaż kalorii/węglowodanów i wyższa białek jest również bardzo ważna. Suplementy wymienione przez Darka doskonale to uzupełnią. Możesz pokusić się również o przetestowanie thermo speed'a.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje dokładny skład produktów biogenixa

Następny temat

dawkowanie TCM (jabłczan kreatyny)

WHEY premium