SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps nie rośnie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez nightingal z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, mam 17 lat od pewnego czasu zaczałem chodzić na siłownię i postanowiłem również więcej jeść, oraz zdrowo odżywiać w celu przybrania na masie. Od trzech miesięcy miesięcy przytyłem z 68kg do 76kg, przy wzroście 177cm.
Zauważyłem ogromną poprawę na partiach mięśniowych z wyjątkiem bicepsa. Nie wiem, czy jest to kwestia genetyki, czy jednak nie ale slyszałem, że pierwsze miesiące sat najlepsze i jestem strasznie zawiedziony.
Od blisko 3 miesięcy ćwicze, od 2 biorę kreatyne. Niestety obwód bicepsa zwiekszyłem tylko z 35 do 37 cm. Wiem, że biceps nie rośnie jakoś świetnie ale 2 miesiące na kreatynie i obwód z 35 do 37cm to strasznie słabo. Staram się utrzymywać dietę i mieścić na koniec dnia w makroskładnikah białko ~20% Węgle ~50℅ Tłuszcze ~30%. Poniżej zamieszczam mój plan treningowy, który dotychczas stosowalem raz w tygodniu
-Uginanie przedramion ze sztangą 4x10
-Uginanie przedramion na wyciągu 4x10
-Modlitewnik 4x10
-Uginanie przedramion ze sztanga stojący z supinacja 4x12
I jeszcze jedno, nie wiem jak się ono profesjonalnie nazywa dlatego dodam załącznik.
http://images.tinypic.pl/i/00604/o9p0eabdntm5.png
Liczę na szybką odpowiedź z waszej strony . ;)



Zmieniony przez - figo13 w dniu 2014-12-04 06:13:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
I po co piszesz w dziale dla zaawansowanych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Z racji, że widziałem w owym dziale wiele tematów podobnych do mojego postanowiłem że umieszczę tutaj również swój. Jeżeli nie potrafisz mi pomóc, a przeglądając twoje wczesniejsze posty chyba nikomu nie potrafisz to zrób mi chociaż przysługę i się tutaj nie wypowiadaj.

Jeżeli rzeczywiście pomyliłem działy proszę o przeniesienie aby, takie osoby jak kolega wyżej się nie bulwersowały.

Zmieniony przez - figo13 w dniu 2014-12-04 15:02:12

Zmieniony przez - figo13 w dniu 2014-12-04 15:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
2 cm w 3 miesiące to nie mało. Temat przenoszę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
5 cwiczen to za dużo. Pewnie masz zły cały plan, poza tym obwód bicepsa to nie biceps, ramię składa się z 3 mięśni, ramienny, dwugłowy i trójgłowy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uszczerbek na zdrowiu

Następny temat

karty apteczne

WHEY premium