SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko czy bialko :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Tak sie zastanawiam.. zauwazylemze wiele osob opiera sowja diete na odzywkach bialkowych.. mysle jaki tego sens.. :/ sa tez ludzie ktorzy uzupelniaja diete odzywka i sa tacy co nie szamaj odzywek wogole :D

A do jakich Wy nalezycie??

PS mam pytanie wyjezdzacie ale tam gdzie jedziecie zarcie jest kosmicznie drogie <odzywki tez> macie kase i co kupicie jedzenie bialkowe na miech czy odżywke??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
jeeezu co za pytanie?!? sproboj dostarczyc 2,5grama bialka na kg masy ciala jedzac 6posilkow dziennie i spedzajac wiekszosc dnia poza domem. przekonasz sie ze jest to prawie niewykonalne..wtedy uzupelniasz bialko (i nie tylko)odzywka ktora mozesz przygotowac i spozyc w ciagu minuty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
j/w
jesli masz tate, ktory zarabia krocie i nie musisz chodzic do szkoly, czy pracy, tylko spedzasz cale dnie w odmu i nie wiesz co masz robic z kasa to nie kupujesz odzywek, proste, tylko uzupelniasz wszystko posilakmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Ja na ile daje rade uzupelniam posilkami reszte zapodaje z odzuwka :d czesc duza udaje sie dostarczyc z jedzeniem :d

PS policzyem i 40gr Ostrowi ma taki sam koszt jak serek bialy 250gr ktory zawiera 45gr bialka..:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
ps nie powinieneś stosować, bo masz możliwość zmiany swojej wypowiedzi, to nie list;

"PS mam pytanie wyjezdzacie ale tam gdzie jedziecie zarcie jest kosmicznie drogie <odzywki tez> macie kase i co kupicie jedzenie bialkowe na miech czy odżywke??" <- to nie mogę brać odżywki i jedzenia ze sobą? np. płatków owsianych, kasz, ryżu, itd...;

"tak sie zastanawiam.. zauwazylemze wiele osob opiera sowja diete na odzywkach bialkowych.. mysle jaki tego sens.. :/ sa tez ludzie ktorzy uzupelniaja diete odzywka i sa tacy co nie szamaj odzywek wogole :D " <- masz patrzeć na Siebie, a nie innych, bez odżywek można żyć i rosnąć;

pozdrawiam; za styl Twojej wypowiedzi masz u mnie dwa z plusem;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSE - dawkowanie, prosze o pomoc.

Następny temat

Filomag vs Magvit

WHEY premium