SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko-wzrost

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Mam pytanie czy stosowanie białka w młodym wieku może zaszkodzic rozbudowie ciała pod wzgledem wzrostu ? tzn. czy stsowoanie bialek może zle wpynac na wzrost , ze np. przestane rosnac ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ujmę to tak, dorzucaj do posiłku gdzie brakuje Ci białka, np rano jesz jajka to nie dorzucasz już odżywki, potem serek wiejski czy twaróg z czymś tam, białko jest, potem obiad np pierś czy inne mięso ryby białko w mięsie jest, no może mama nieraz zupę zrobi to białka tam nie masz czyli sobie robisz koktajl z odżywki, ja tam zawsze jak są zupy to mam sporo wołowego lub żeberek itd itp aż do kolacji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W jakim wieku?

W jakim celu?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
14 lat , zwiekszenie masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Białko jest naturalnym elementem znajdującym się w pożywieniu, dlatego spożywanie białka w postaci odżywki (pomijając przypadki nie pożądanych zanieczyszczeń - np SAA) nie wnosi możliwości wpływania na obniżenie procesu wzrostu kości. Staraj się dostarczać białko z pożywienia - jest ono najlepszym źródłem protein. Jaki wiek masz na myśli mówiąc młody?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
wszycy mi odradzaja mi zebym brał odżywki ale mi chodzi o jede krótki cykl , aby poprawic swoja siłe i mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Nie zauważyłem że masz 14 lat i nie zdążyłem już edytować - niemniej jednak w tym wieku odżywki są zbędne i nie polecam ci ich. Wiek 14 lat jest czasem gdzie niebawem wejdziesz w okres szybkiego nabierania masy. Jeżeli zależy ci na jej zwiększeniu, po prostu jedz a ćwiczenia raczej ogólnorozwojowe a nie siłownia.

Zmieniony przez - wuwu w dniu 2010-07-09 10:09:57

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
j/w
w tym wieku nawet na silowni trzeba trenowac delikatnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Na odżywkach się nie robi cyklów to jest jedzenie w proszku. w tym wieku masz pewnie małą wagę jeszcze to spokojnie z jedzenia dostarczysz wszystkiego i jeszcze taniej Cię to wyjdzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Aloe jak bym mial; brac to moze zawadzic wzrostowi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Mało tego, możesz nawet zmaleć

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Na białku nie robi się cykli.

Brak elementarnej wiedzy na temat dietetyki.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scorch - fakt/mit

Następny temat

co na początek

WHEY premium