SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko sojowe

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale czasem trudno odroznic szarlatanow, sprzedawcow snake's oil od tych powaznych ale niepokornych

dotad sluzyla temu nauka - i jesli ja pominiemy naprawde granica zupelnie zatrze sie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Biniu trzeba opierać sie na opiniach ludzi, którzy stosują "snake's oil" z firmy X,Y,Z.Opiniach badaczy zgłebijących dany temat, następnie prowadzący badania kliniczne oraz praktykę w tymże obszarze- poparte dowodami, opiniami uczestników. Nie tylko ze strony danego delikwenta, ale również innych witryn zajmujących się dana problematyką. Na koniec uważnie czytać etykiety. Co z tego, że kupujesz tran. I okazuje się, że porównując go do tranu sprzed XX lat dawki skłądników sa 5-10 razy mnijesze niż kiedyś (+czy niemaja specjalnych dodatków tzw polepszaczy, gdzie kosztem jakośći produkty gra się zdrwoiem klienta) . Mnie osobiście daje to wiele do myślenia. A i staram się jak najmniej oglądać telewizji-tam to dopiero głupoty opowiadają. Polecam program Planet mają naprawdę świetne filmy dokumentalne, czasem mniej obiektywne, czasem bardziej. Ocena tych iformacji pozostaje nam, nie bez kozery dostaliśmy komputer pokładpwu Mózg.

Życzę hucznego Sylwestra i mało problemowego Nowego Roku 2010

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ehhh naprawde jak wspomnialem w przypadku watku z B12
ta dyskusja prowadzi donikad ...

opinie osob NIE moga byc traktowane jako jedyne wiarygodne zrodla - najprostszy przyklad z mojej dziedziny

praktycznie kazde badanie sprawdzajace skutecznosc diet opierajace sie wylacznie na odczuciach osob prawadzilo do blednych wynikow i wnioskow w zestawieniu z identycznymi badaniami, gdy dieta byla kontrolowana w sposob laboratoryjny ....


ale to koniec z mojej strony offtopicow
kazdy ma wlasny filtr informacyjny - na podstawie wlasnych przemyslen ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aaaaa
no i All the best w 2010 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Poniżej informacja od Działu Badawczo-Rozwojowego OLIMP LABS:

Informujemy, że izolat białka sojowego jak i lecytyna sojowa, które są używane do produkcji naszych produktów oczywiście NIE SĄ MODYFIKOWANE GENETYCZNIE :)
Pozdrawiamy jednocześnie życząc Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2010

Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2010-01-04 11:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no i w sumie mozna by watek zamknac

temat bowiem zostal wyczerpany

dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2142
dziękuję za dłuuuugo oczekiwaną odpowiedź. Pomyślności w tym roku.

SŁAWA!!!

"(...)Jestem POLAKIEM, więc mam OBOWIĄZKI POLSKIE."
ROMAN DMOWSKI "Myśli nowoczesnego Polaka"
nie lubię baców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
W Polsce jest wymog oznaczenia produktow spozywczych, zawierajacych w swoim skladzie skladniki modyfikowane gonetycznie, tak te produkowane tu, jak i sprowadzane, wiec caly ten wywod to sianie ciemnoty i propaganda...
Z drugiej strony zastanawiam sie, czy czytacie oznaczenia slodyczy, zup, makaronow, bo wiele z nich powstje z produktow zawierajacych GMO.
Zdrowia zycze Wszystkim w Nowym Roku.

Nikogo i niczego nie umiem słuchać jak tylko argumentu, który mi się po rozwadze wyda najstosowniejszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Generalnie, to dawno już chciałem napisać to samo, co Uroczysko. Ale wolałem poczekać na odpowiedź Nutri.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
swoja droga
cos tam kombinuja nasze madre glowy przy GMO z tego co mi sie o uszy obilo ....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kreatyna dawki

Następny temat

punkty olimp

WHEY premium