SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko i odchudzanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy koktaile proteinowe pozwolą mi spalić tkankę tłuszczową? Ćwiczę 3 razy w tygodniu akrobatykę (raczej są to ćwiczenia siłowe) i przez ostatnie pół roku bardzo rozrosły mi się mięśnie (szczególnie brzucha, pleców i ramion) ale nadal są pokryte grubą warstwą tkanki tłuszczowej, której nie umiem spalić. Mam 168 cm wzrostu, 70 kg wagi (odkąd ćwiczę siłowo przybyło mi ok 6 kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
niestety ale proces spalania tkanki tłuszczowej to przede wszystkim trening i dieta .
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karty apteczne Pzu

Następny temat

pękające kąciki ust

WHEY premium