SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko SNI 2250kg smak - ciateczko z kremem , vanilia, truskawka, banan

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
Witam mam do sprzedana bialko SNI 2250kg o dowolnym smaku. Wygrałem w konkursie i jeszcze nie wybrałem smaku. Sprzedaje ponieważ zaopatrzyłem sie w balko na długi okres. Sprawa wyglądała by tak, ktoś chce ja zamawiam(odberam nagrode) paczka do mne dochodzi zmieniam tylko adres na paczcze i wysyłam do Ciebie.
Bialko kosztuje 139 ja proponuje ok 120 +kw. Mozliwosc zalatwenia na allegro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
PS: Nie ma juz wyboru smaku poniewaz juz wybralem i paczka ma byc wysłana do mnie w poniedzialek. Wybrałem najlepszy smak ciasteczka z kremem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Jestem chętny jak cso to pisz na gg-7161618

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
u cybera do 5 maja było za 99 zł - nie wiadomo czy tam nie kupiłeś i nie chcesz sprzedać za 120 ??

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
tiamos jak nie jestes zainteresowany to na h. sie wpier... wejdz se na Cyberowskie forum i poszukaj konkursu, Mr.Biceps jestem. Wkur.. mnie takie pajace jak Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo po tyle było cwaniaku - nei dajcie sie zrobic w jajo - gosc nakupil pewnei z 10 puszke i teraz konkurs sobie wynalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
jak bym Cie mial nareke to bym Ci takiego kora zasadził.. Wejdz na forum do Niego i se sprawdz, a nie sie prujesz, nie bede podawal linka tu bo nie wypada innego forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
zachowajcie poziom.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Promocja była, promocji nie ma... jego sprawa czy kupił tam, czy nie... ważne jest, ze teraz za 100zł nigdzie nie dostaniecie, a jego cena jest dobra...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
Ale fakt pozostaje faktem- puchy były po 99 zł, a ty chcesz 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4215
Wkur... mnie takie typu no i co z tego ze np gdzies kupil?

Chce zarobic i ma lep na karku to sprzedaje wazne ze uczicwie o tyle.
a takie mendy ***... co sie to wszystkiego czepiaja to tylko w pi.. i do lasu spoleczniaki
chcesz dochodzic skad ma to wstap do CBS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
mysle ze powinnien wam oddac na 79, oplacic koszty wysylki i przeprosic. Jesli trzymac sie tych glupot ktore piszecie to nic nie mozna by bylo sprzedac w targowisku. Ani sprowadzonych supli, ani za pkt Olimp ani kupionych w promocji. Ok, moze podbijac do kogos ze puszcza drogo jesli w tym samym czasie mozna ten sam stuff dostac taniej, a nie, ze w 1968 na Ukrainie mozna to bylo kupic taniej... Cena jest calkiem dobra...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Kupię Białko,dobre białko po dobrej Cenie

Następny temat

Ultra Whey Pro Tanio!

WHEY premium