SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko + ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
witam was moi drodzy mam do was pytanie co polecacie do połączenia białka (serwatki) co najlepiej stosować w trakcie spożywania białka
-dobrze przyswajalnego
-słabo przyswajalnego
czy dobrze w trakcie ćwiczeń sporzywać tauryne?? mam w tabletka więc czekam na wasze porady jak cos to pisać moze być na gg jeste częsciej 11490143

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 14

Waga: 40

Wzrost: 155

Cel cyklu: siła i masa

stosowane już wcześniej suplementy : to będzie mój pierwszy białko na mase mięśniową

Uprawiane inne sporty: każdego po troche najwięcej piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 1rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
trzymaj diete bardzo mało wazysz więc nie bedzie problemu z dostarczeniem btw i kcal i poczekaj z suplami białko w twoim przypadku zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
obiektem Twoich zainteresowan póki co powinna byc lodówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
ale w tym problem że mam szybką przemiane materii i niemoge przytyć a chce nabrac więcej siły i masy próbóje dużo białka jeść tylko pytam z czym połączyć aby były lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
To robisz idiotycznie jesli koncentrujesz sie na bialku. nadmiar bialka w diecie - moze jeszcze bardziej pokrecac metabolizm.

w Twoim wypadku:

weglowodany: 5 - 8g na kg masy ciala w ciagu dnia
tluszcze: 1 - 2g na kg masy ciala
bialka: 1,5 - 2g na kg masy ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
myślisz?? dlaczego akurat taki układ?? przecież białko to podstawowy budulec mięśni ja rzeźbe mam dobrą tylko nabrać wiecej kilogramów (masy) a węglowodany bardziej na energie idzie mi się zdaje a jesczez jedno serwatka w składzie ma chyba w 100g 75g węglowodanów 11g białka a tłuszczów to niepamiętam to wsumie dobre by było czy nie bo ja już nierozumie koledzy mi mówią że białko a wy siębardziej znacie więc pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
jeśli faftaq tak mówi to tak jest.
nie dyskutuj tylko go słuchaj.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
juz Ci pomoglem.

jesli piszesz o SERWATCE, a nie o bialku serwatkowym - to wez sobie podaruj to gowno. Serwatka sklada sie w 70% z laktozy - czyli cukru ktory powoduje biegunki i wzdecia. To produkt odpadowy. Relacja bialka serwatkowego z serwatka jest podobna ro relacji konia z koniakiem.

Co do zalecen i rozklad bialek wegli i tluszczy. To masz odpowiedni dzial, masz tematy podwieszone i wszelkie potrzebne informacje do robienia masy. Tam sie udaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
ok zastosuje odpowiednią diete ale chce ją urozmaicić
napisałeś że serwatka do dupy tak??
w takim razie białko serwatkowe to to samo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
prosze o odpowiedz bo mam w planach kupić ale nieznam się na tym wiec pytam o rady najlepiej żeby mi dało efekty masowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Malo ci faftaq napisal? Wez sie za miche-zacznij jesc co trzeba i ile trzeba i starczy. Poza tym 14 lat i suple? Chlopaku wez ty sie ogarnij i idz pobiegac za pilka lepiej. Masz dzial odzywianie-czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj to moze dojdziesz do pewnych wnioskow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina pomoc

Następny temat

łączenie supli

WHEY premium