SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białka z mleka lepsze niż sojowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eor powiedz to gazarowi:p albo ellisowi:p
"pij mleko bedziesz kalekom<lol>"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Juz chcialam przenosic temat do supli

Teraz juz wiem,skad ta nazwa spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
A co ellis jest jakims przeciwnikiem mleka? Pierwsze slysze

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4835
mięcho z rana jak śmietana
mleko dobre jest dla cielaków którym rosną rogi i kopyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2428
Art. pokazuje naszą (ludzi) bezradność w temacie żywienia i pozostaje tylko wiara że jedno źródło białka jest lepsze niż drugie.
JA zrobiłem lepszy eksperyment wziąłem 20 ochotników i podzieliłem na 2 grupy jedna otrzymała małe oszczędne samochody a druga duże drogie amerykańskie. Stworzyłem im te same warunki czyli ta sama droga do pokonania ta sama ilość paliwa itp.
Jednoznacznie udało mi się wykazać że osobom posiadającym drogie amerykańskie samochody mięśnie urosły kilkunastokrotnie bardziej niż tym z małymi oszczędnościowymi. (co należało udowodnić)

Marcin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
e0r: bialko z ryb dalem wyzej niz te z jaj tylko ze wzgledow smakowych - wole jesc ryby niz jaja, poza tym kwasy tluszczowe ktorych nie maja jaja.

przetwory mleczne wole bardziej od serwatki bo wole naturalne niz jakas skoksowana serwatke, jak zreszta rzekl wczesniej moj mastah, wydaje mi sie ze tez (choc nie jestem pewien) ze wchlanianie jest znacznie lepsze

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer: wlasnie zupelnie odwrotnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie chodzi mi o g. ellisa tylko ellisa z forum.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Zdania ellisów nie różnią się w tej kwestii

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-04-25 08:57:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Z tego co widzialem to czasami polecales mleko np po treningu. A na pewno nie mozna napisac ze jestes szczegolnie "uczulony" na lakroze jak pare osob

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do ocenki :)

Następny temat

Co ważniejsze rano ????????????????????

WHEY premium