SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezsenność i lanie w nocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Witam.Chcialbym prosic o porade.Mam problem bo ostatnio wznowilem treningi i powrocil dawny problem.Otoz nie wiem dlaczego ale w dzien w ktory cwicze nie moge zasnac.Po prostu nie chce mi sie spac.A rano budze sie niewyspany.A jesli nawet zasne to i tak wstaje w nocy bo mi sie chce lac.Wiem ze to lanie w nocy ma zwiazek z treningiem bo zawsze jak w okresie kiedy cwiczylem to to mialem a jak nie cwiczylem to nie.Dzieki

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Dziwna sprawa. Może poprostu za dużo wody na treningu pijesz Albo z pęcherzem coś nie tak. Nie mam pojęcia co ci jest. Czekaj na fachowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Tak, wody raczej duzo pije w ciagu dnia.Ale nawet jak pije malo to i tak leje w nocy.

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
U mnie to jest normalnie że wychodzę w nocy do łazienki, już od kiedy pamiętam tak jest, niezależnie czy mam dzień beztreningowy czy treningowy. I zauważylam też że jak jestem faktycznie porządnie zmęczona, tak że ledwo stoję i nawet jeść mi się nie chce, to też nie mogę zasnąć, co ciekawe bo przecież jak jest się zmęczonym to chyba nie powinno być z tym problemu. Więc ciekawe co Ci napiszą experci bo nie jesteś sam i po części podłączam się do Twojego posta

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Może ciśnienie wam sie podnosi po treningu i od tego spać nie możecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Nie trenowac późno wieczorem, nie żłopac wody przed snem
łykac magnez i potas......nie zapominając o reszcie witamin i minerałów
jak ktoś trenuje długo albo ma diete redukcyjną albo po prostu słabo się odżywia - zluzowac z treningiem lub dołożyc jedzenia

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Ja akurat cwicze rano bo wieczorem mi sie jakos odechciewa.Odżywiam sie tez dobrze.Moj trening trwa zawsze ok 1h nieraz nieco dluzej.

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Braki w/w skł mineralnych
nadmierne pobudzenie układu nerwowego

Powód: stresy, zbyt intensywny trening (za mocno obciążony po przerwie ukł nerwowy)

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
No moze ostatnio jestem troche zestresowany(matura)ale wlasnie ja skonczylem to moze teraz bedzie lepiej

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
hehh pobudzasz organizm przed snem i tak jest, a sikanie jak jest obfite to dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe Kolory

Następny temat

JAK USÓWAC TATUAŻE

WHEY premium