SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Benfatto wraca na scenę !!!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bardzo wierze w powodzenie tego powrotu
choc swego czasu wywarl na mnie ogromne wrazenie

sadze jednak ze nie wytrzyma rywalizacji z aktualnymi kolosami

jesli jego forma bedzie tak dobra jak wczesniej
to mimo to bedzie daleko w tyle za innymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Żeby nie skończyło się na takim powrocie jaki zaprezentował Samir (były mr. o)

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sie skonczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Jako iz i ja jestem starej daty piernik i pamietam tego zawodnika z mojej mlodosci, pamietam jego slynna wypowiedz jakoby bral SAA ale potem przestal i przerzucil sie na jakies herbatki ziolowe czy cos, bo SAA na niego nie dzialaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no widzisz on ma obie rece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12757
ni jak sie ma do obecnych byków na hormonie wzrostu
myśle że czasy takiej sylwetki wrócą jak tym obecnym mistrzą pękną te balony pod mięśniami brzucha

-co mamy zrobić żeby nie skopali nam tyłków?
-stańmy tyłkami do ściany, sir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Niestety, ale powroty nawet wielkich legend typu Sergio Oliva czy Lou Ferrigno wypadły poniżej oczekiwań.
A Benfatto ma dość poważną wadę: słabo umięśnione nogi.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Z tym,że ja uważam,że jeszcze nie teraz,ale dzisiejsi giganci kiedy przekrocza już pewne całkowite granice,a to mysle stanie w przeciągu bnajbliższych 10ciu lat,znowu do łask powróci kulturystyka preferująca doskonałe proporcje i kształt,a nie propagująca ogromne rozmiary.Może nie tak jak to było za czasów arnolda,bop to już było i nei wróci,ale myśle,że te "kanony piękna"jeszcze sie zmienią w dobrym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Po wynalezieniu druku mówiono, że ludzie nie będą już nigdy sami pisać, a po wynalezieniu telewizji, że radio i kino odejdą do muzeum. A przecież nic takiego się nie stało. Podobnie będzie i z zawodami Mr Olympia.
Granica "pęknie" wtedy, kiedy zawodnicy Mr O. już całkowicie będą mieli problemy z poruszaniem się. Wtedy część kibiców (tych ceniących sobie piękno i sport jako taki) przejdzie z Mr O. na zawody kulturystyki naturalnej, tym bardziej, że naturalnymi metodami można osiągnąć coraz więcej i zawodnicy są coraz lepsi. Ale zawody typu Mr O. nigdy nie znikną. Oglądalność zawodów "naturalnych" chyba nigdy nie będzie większa od Mr O, bo ludzie (zwłaszcza w USA) lubią patrzeć na coś "nadludzkiego" w rodzaju Colemana napakowanego do granic możliwości czy Tysona odgryzającego uszy...

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - W CZECHACH

Następny temat

MARKUS RUHL GRUDZIEŃ 2005 MEGA

WHEY premium