SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo prosiłbym o rade

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
Jestem na if obecnie 1700 kcal ale mimo tak niskich kalorii w diecie tłuszcz nie schodzi. Martwi mnie to bo staram sie jak moge jeść zdrowo itp a efektów nie ma, może ktoś znający sie na rzeczy dałby porade? Co do treningów ma 4-5 razy w tygodniu po godzine w godzine treningu wchodzi :20 min HIIT 20min brzuszki przysiady itd 10 min rozgrzewka . naprawde prosze o rade bo troche załamany jestem że po tak długim czasie efekty są znikome
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jesz po prostu za mało, wrzuć zdjęcie czy jest jeszcze coś do zredukowania - jak nie to zacznij reverse diet, czyli stopniowo podbijaj kalorie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
Do redukowania jest jeszcze sporo fotki niestety nie wrzuce ponieważ mam lekkie problemy z oświetleniem itp. Moze od jutra z tych 1700 podbilbym do 2000 jest to dobre rozwiazanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To w niczym nie pomoże, wrzuć zdjęcie to precyzyjniej będę mógł Ci powiedzieć co robić. Być może nie ma już co zrzucać i trzeba wejść na reverse diet - stopniowo podbijać kalorie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Prosze o trening

WHEY premium