SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o rade nt temat mojej klatki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 64
Witam Was serdecznie

Po długich miesiacach nieefektywnego treningu postanowiłem wkońcu zasięgnąć informacji na forum - w zasadzie powinienem od tego zacząć no ale cóż czasu nie cofnę.

Mój problem polega na tym że moja klatka od zawsze wyglądała tak jak na fotkach mimo treningów nawet głównie nastawionych na klatkę nie ma efektu - fakt czuję mięśnie pod tłuszczem ale jak widać nie rysują się one nawet w 50% tak jak powinny. Wiem że jestem zalany tłuszczem -to niestety widać zarówno w klacie, biodrach jak i na brzuchu.

Zwracam się do Was z pytaniem od czego zacząć walkę:

czy powinienem wybrać się do lekarza?
diete powinienem zmienić na pewno nie bardzo wiem tylko jak ugryźć ten temat
co do treningów mam wrażenie że coś robię źle - mój trening wygląda następująco:

Poniedziałek: Plecy + Barki nie będę się rozpisywał ale generalnie robię po 3 ćwiczenia na każdą partię po 4 serie 10 powtórzeń

Wtorek: nogi - ta sama zasada jak powyżej

Środa: Klata (tutaj najczęściej wyciskanie hantelków w skosie 4 serie po 10, płaska ławka 4x10, butterply 4x10 i sztanga skos 4x10

czwartek: biceps + triceps

Treningi zmieniałem mnóstwo razy - nie twierdzę że mój problem nie leży w treningu - podejrzewam że tak dlatego bardzo Was proszę o rady wskazówki ewentualnie o jakąś konretną rozpiskę i ew wskazówki co do diety sugerując się moimi zdjęciami

Jeżeli chodzi o pracę to niestety dla mojego przypadku to tryb siedzący


pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
hmm masz albo lipomastie ( sam tluszcz) albo lipomastie ( jezeli czyjesz powiekszony gruczol w okolicach sutka), co z tym mozesz zrovic to jezeli masz lipo to zejsc bardzo nisko z bf i moze to pomoze jezeli masz gino to tylko operacja

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ewidentnie lipo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 64
dzięki chłopaki - skoro to "lipo" to co sugerujecie dieta redukcyjna i trening redukcyjny jak rozumiem ?

- dodatkowo czy 4 kawy dziennie (conajmniej) przyczyniają się również do powstawania lipomastii ?

Zmieniony przez - FaHu11 w dniu 2014-07-08 16:22:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ile te kawy słodzisz?

No porządny trening i odżywianie czas zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tak redukcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
redukcja i to do bardzo niskiego bf bo inaczej bedzie ciewko sie pozbyc tego dziadostwa, swoja droga jak masz cas i checi walczyc z lekarzami to mozesz isc do endokrynologa zrobic usg, wtedy bedziesz wiedzial czy gruczol jest powiekszony czy nie i zbadac stezenie hormonow

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 64
Na badanie wybiorę się na pewno w przyszłym tygodniu - prosiłbym Was jeszcze abyście rzucili okiem na dietę którą sobie rozpisałem

W diecie założyłem że będę ćwiczył 5-7 razy w tygodniu - do tej pory były to 3-4 razy same ćwiczenia siłowe w tym squash w niedziele teraz chciałbym pomiędzy siłownie włożyć aeroby po siłowni o czywiście też 20 min biegu/marszu no i weekend squash






Jutro po południu wrzucę plan treningowy

Ewentualne poprawki, korekty, sugestie mile widziane :)

Zmieniony przez - FaHu11 w dniu 2014-07-09 23:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
bez ankiety, wiek, masa, wzrost trucno ocenic
na pewno carbo wywal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 64
Kurcze zapomniałem faktycznie:

Wiek 28 lat
Wzrost 174cm
Waga 81 kg

Praca siedząca - handlowiec
Aktywność fizyczna - zakładam conajmniej 5/6 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
aeroby ale i do tego interwały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA Kontuzja Kolana

Następny temat

długo trwające zakwasy

WHEY premium