SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban dla Wariata

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9374

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Gochan dobrze prawi


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tu nie ma nad czym sie zastanawiać. Jego ulubionym zajęciem jest prowokowanie innych userów i stwarzanie nie przyjemnej atmosfery na forum. Doprowadza do kłótni, bluzgów i podpuszcza ludzi na siebie. A tu masz jedną z jego ostatnich wypowiedzi, która tłumaczy swoje głupawe zachowanie w stosunku do Wodza:
"Fan, nie fan, ale ****a po pierwsze dymu dawno na sdf nie było, a po drugie na początku postu napisał, że jego opowiadanie jest z reala, a moje zmyślone. A mi się wydaje, że moje jest z reala, a jego też rzeczywiste, tyle że koloryzowane. I powiem krótko, nudno tu na SDF się zrobiło i już mnie ta atmosfera wzajemnej przyjaźni dobija "

A co do mojego komenatarza w sztukach walki - ponieważ zaczął ciągle na mnie najezdzać, niestety nie mogłem opanować sie przed skomentowaniem jego postu :) stawiam krate piwa, że w końcu zachowałbyś sie tak samo.

Popatrz na konkurencyjne fora - tam coś nie tak i dowidzenia, nie ma bluzgów czy dyskusji. A tu sie zaczyna robić syf i to mi sie przestało podobać. Coraz rzadziej zaczynam odwiedzać sfd, przeważnie siedze już tylko w działach tematycznych pomagając newbies (suplementacja, doping itd.). Poprostu nie mam ochoty czytać głupawych postów w szatni. Nawet nie wiesz jak ci gówniarze mogą czasami sprowokować człowieka. No cóz - kto z kim przystaje takim sie staje jak mówi stare przysłowie.

-----------------
Prawdziwy żołnierz nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm , obaj mądrze gadacie . A wariat niech się uspokoji i nie zaczyna więcej to będzie spokój . Ja do niego nic nie miałem aż pewnego razu ni z tąd ni z owąd wyskoczył do mnie z jakimś tekstem że jestem pedałem satanistą czy coś takiego ... Gdyby nie prowokował to awantur by nie było

Musze się zgodzić z tym co powiedział Acid - niezły syf tu się robi . Pomijając już to że w szatni ludzie wypisują coraz bardziej beznadziejne tematy i robi się tu jak na forum Filipinki czy Bravo to na dodatek sam poziom wielu wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia .
Racja też że na innych forach takie zachowanie nie jest akceptowane . Sam pisuje jeszcze na kilku innych forach - na jednym z nich za bez sensowne przekleństwo masz od razu kasowane konto a na drugim po prostu ban tymczasowy . Uważam że u nas powinno być podobnie to może byłby wtedy porządek i więcej kultury

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dajcie na luz. Jesli WARIAT dostanie bana to was wszystkich pozostałych tez powinni zabanowac.Wariat i Malgosia to jedyni myslący tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
FETA-wysłanych 1
przeczytanych 5
ciekawe...


gdybyśmy nie cierpieli nie wiedzielibyśmy że żyjemy
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twitters
wiele razy przegladałem wasze forum i znam je od wielu znajomych bioracych tu udział ale za takie glupoty dawca bana to przeasada no chyba ze bedzieci prekursorami w cenzurowaniu neta wiez zycze powodzenie
pozdr FETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
moje zdanie jest cały czas takie samo jak na stronie 3...

gdybyśmy nie cierpieli nie wiedzielibyśmy że żyjemy
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybyś wiele razy przeglądał forum to chyba miałbyś troche więcej przeczytanych art na koncie , nie sądzisz ?

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a neta to Ty chyba jeszcze słabo znasz skoro sądzisz że bylibyśmy prekursorami

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twiters wiec zaliczasz sie do tych na tym forum którzy wiedza czym jest net i to mi sie wlasnie tutaj podoba.
SFD IS COOL
WOLNOSC DLA WARIATA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mateo zajmij sie tym :D

Następny temat

dostęp do dopingu - wypowiedzi?

WHEY premium