SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania w Niemczech

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 351
Witam, czy żyje ktoś w Niemczech i interesował się jak wygląda sytuacja z badaniami krwi?

Dokładnie chciałbym zbadać Testosteron, estradiol, Prolaktyna, LH, FSH.

Do kogo się wybrać? Ile płacicie?

Ps. Ja mieszkam w okolicach hannover. Może tutaj ma ktoś sprawdzonego lekarza?

Pozdrawiam Teściu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czekaj na odp ludzi tam mieszk. Ogólnie nie ma takiej wolności jak w PL z bad diag...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 632 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73238
Cześć mieszkam w lubece ale nigdy nie robiłem tu badań. Dość często jestem w pl więc korzystam jak jestem na miejscu. Kiedyś miałem ulotkę od LEKARZA przy okazji szczepień i było wyszczególnione co mogę przebadać. Ogólnie to chyba u każdego rodzinnego masz laboratorium więc zaznaczasz co chcesz zbadać i tyle. Wiem że kiedyś parzrsylem na podstawę czyli Prolka, estro, test to wyszlo trochę. Może sprawdź na stronie swojego rodzinnego lub poszukaj ogólnie w necie

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 351
Dziękuję za odpowiedzi, porównując polskę do niemiec pod względem dostępności informacji na temat badań w tym zakresie, polska to eldorado :) Znalazłem kilku polskich lekarzy w moich okolicach i będę w poniedziałek do nich dzwonił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 351
Pod uwagę biorę również jazdę do najbliższego miasta przy granicy, aby wykonywać badania. To wszystko zależy jak cenowo wyjdą niemcy vs polska. Jeżeli będę miał konkretne info, jak to wygląda w niemczech to napiszę tutaj, jest mało tematów w tym zakresie i jestem przekonany, że niektórym się przyda taka informacja. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12426
Mowmitesciu ogarnoles temat badan w niemeczech?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niestety chyba mam ginekomastię, co wpływa na moje samopoczucie. Co ja mam z tym zrobić?

Następny temat

Proszę o interpretację badań

WHEY premium