SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania przed cyklem SAA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
oby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
więcej węgli !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
Sory za offtopic, Boofi jestes sXe i wazysz 101 kg

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
co to jest SxE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
NIE BAHAMUT!! NIE CHODZI O sEx!! tylko o Sportowca eX-Elektryka
a serio sXe to skrot od straight edge :)

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Aha no nadal niewiem co to ale Boofi zawsze był jakis dziwny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
straight edge cos a'la punki lub skiny :) Tylko nie pija, nie pala, nie biora narkotykow, sa weganami, nie pieprza sie z byle kim podaje link jesli Cie to zainteresowalo... www.sxe.xu.pl 

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"Tylko nie pija, nie pala, nie biora narkotykow, sa weganami, nie pieprza sie z byle kim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
"poza tym miesnie na koksie są gorszej jakości" <--- to chyba jakis zart prawda ? bo nie chce mi sie wierzyc to tutaj zobaczylem

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
pakman ja tego nie pisalem ale skłonny bym był w to uwierzyc, jakbys na dobrej diecie cos zbudowal na sucho, albo na cyklu omy to szczerze mówiac smieszne wydaje mi sie w ogole porównywac co jest lepsze, czysty mięsień czy balon z wodą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki prosze o azalize!!!

Następny temat

Coś nie tak:(

WHEY premium