SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJvsKick

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2357
Dajcie mi tez na zapas soga ;) w koncu dlugo blagam o ten film lol

Thor_N

The laws of the Octagon: No Rounds, No time limit, No way out!
MMA NEWS www.chokes.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muwicie o kb z zielonej gory?pozatym walka bjj vs kb to jak kazac piekarzowi grzebac przy samochodzie!! to 2 inne style-- jednak bjj jest uwazane za sport nr 1 muay thai miejsce 2 hold dla fighterow szyskich sztuk walki!!!!!!

jestem dziki i wale low-kick'i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bjj czy kb? chyba nikt z bjj niedostal typowo tajlandzkiego "roundkick" kiedy to uderzamy piszczelem wiem ze moze jestescie silni w chwytaniu ale czy ktorys z was dostal kijem baseballowym-a do tego thai kick jest poruwnywalny-wiec za nim dojdzie do chwytu trzba uniknac"baseballa" ktory nawet blokowany moze lamac piszczela nie muwiac o czystym strzale w zebra .......

jestem dziki i wale low-kick'i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu masz racje nawet roy grace jak wylapal od sakuraby low to sie chlop zlamal-dlatego nie mozna nie doceniac zadnego z innych aspektow walki , dopiero parter + stojka daje pelny zakres skutecznych technik

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obejrzyjs sobie walke Renzo Gracie (80 kg), Bjj z mistrzem swiata Thai boxu Mauricem Smitkem (100 kg). Walke Marka Kerra, zapasy z Branci Cikaticem. Wrescie wyniki pierwszych zawodow Vale Tudo w Tajlandoii gdzie chwytacze wygrali wszystkie walki z zawodnikami Muay thai.
Podawalem juz zreszta tu wypowiedz thai boxerow w tym temacie.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-05-24 15:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh czy ktos kiedys przestanie sie czepiac bjj-to najlepszy MA na swieciE(przynajmniej taka opinie slyszalem) wiec coz moge powiedziec??TYLKO NIE BIJCIE ) a czy w bjj tez ucza walki na stojaco czy sa kopniecia polobroty lokcie kolana i inne techniki typowo uderzajace ? czy bjj jest klonem ju jitsu ?czy to calkiem inna sztuka? pozdrawiam

jestem dziki i wale low-kick'i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szukam tych walk-moze ktos by podal linka na bjj vs thai jeskli taj tam dostana to ja sie zalamie hehe dostana dostana ale pewni przez parter-no cuz tego w thai nie ma wiec slaby p-kt zostaje atakowany pozdrawiam

jestem dziki i wale low-kick'i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Chyba we wszystkich szkolach BJJ ucza tez stojki, thai boxu, kicka itp BJJ wywodzi sie z Jiu-Jitsu, wejdz na bjj.pl tam bedzie historia (na kazdej stronie troche inna:)

KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
kondrah jak postepuja prace nad filmem?? ;-P

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Wlaśnie

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do moderatora

Następny temat

Strongman wowczas i dzis.

WHEY premium