SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o brednie to ty wyrabiasz tu norme za wszystkich. Jesli chodzi o walke miedzy nami to nigdy do niej nie dojdzie i ciesz sie. Pozatym ja maluchow nie ruszam. Podejzewam ze na macie tez by z toba duzych problemow nie bylo, Internetowy wojowniku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdz glabie z kim rozmawiasz nim zaczniesz z maluchem wyjezdzac. Ja niew jestem zasmarkanym anonimem jak ty i w profilu masz wyraznie wiek podany.
Kazde moje slowo mozna zweryfikowac w walce. twojego nie. Kimze ty zreszta jestes? Masz jakies nazwisko w ogole? Czy wstydzisz sie go? Potrafisz tylko szczekac bezpiecznie ukryty w sieci.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-06-05 16:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug tych co cie znaja jestes maluchem, bez wzgledu na wiek.

A wiec ok, dostalem pozwolenie, czemu nie?
Pojawie sie w waszej sekcji, niestety dopiero jesienia.
Walka bez regol, na dowolnym podlozu.
Wyzwales mnie nic o mnie niewiedzac, wiec dalej nie musisz nic wiedziec. Dowjesz sie we wlasciwym czasie.

Powroce z warunkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warunki to mozesz swojej babci stawiac. Czekam dzidziusiu.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniewaz mam zawsze najglebszy respekt dla tych co maja jaja zeby stanac do walki to proponuje zebysmy mieli jak najmniej kontaktu.

Warunki sa potrzebne. Chodzi nie o walke sama w sobie bo ta ma byc bez regol, ale o filmowanie, papiery ktore trzeba podpisac (o tym ze dobrowolnie to robimy)itd. Te ostatnie pewnie nie maja duzej roli ale w razie czego lepiej miec papier niz nic.
Bez papierow nie bedzie walki. Bez filmowania tez nie.
Co do ew. innych warunkow i wyzej wymienionych musze sie poradzic kilku osob. Moze to troche zabrac, ale do jesieni jest kupa czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4411 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Rolex - "roznosić" to możecie sami siebie.
Z Twoich postów wynika, ze masz znikomą (albo raczej żadną) wiedze na temat walki.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
12 lat w armii Izraela ci nie pomoze

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale odważny jesteś.
Jednak z drugiej strony,przez internet to każdy jest odważny.

Jak zawalczycie to wrzućcie tutaj film, pewnie będzie na co popatrzeć.


POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Rolex, czemu boisz się ujawnić? Boruty dane znasz, czemu On nie może poznać Twoich? Zapytam z ciekawości: kogo chcesz podstawić jako siebie do walki? Bo będziesz musiał dobrze szukać.
A tak w ogóle mówisz, że trenujesz bjj? I uważasz, że jesteś na tyle dobry, aby pokonać jednego z najlepszych fighterów bjj w Polsce? To radzę jak najszybciej zmienić lekarza, bo ten Cię oszukuje.
RENZO1: czy ja wiem, walka będzie raczej krótka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przesadzaj. Do najlepszych wiele mi brakuje.
Ale faktycznie, wyglada na to ze jesli w ogole sie zjawi, to podstawi kogos za siebie skoro nie chce sie przedstawic.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav Maga T-shirt

Następny temat

Zdjecia Rodrigo Gracie z japonskiej prasy

WHEY premium