SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUDO+KICKBOXING+THAIBOX+BJJ

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1586
Trenuje od ponad roku judo(wiem, że to krótki okres jak na sztuki walk wschodu)ale chciałbym dołożyć jeszcze jakiś inny styl walki do judo.Trenuje w Poznaniu dlatego interesują mnie dobre! klub lub sekcje kickboxingu, thaiboxu albo bjj istniejące w Poznaniu.Które połączenie byłoby najlepsze:
1.judo+kickboxing?
2.judo+thaiboxing?
3.judo+bjj??
Z treningów judo raczej nie zrezygnuje(są za darmo...>jestem studentem i ćwicze w sekcji)
Dla mnie najlepszym połączniem wydaje się judo+kickbox.
Co wy o tym sądzicie?
Z góry dzięki za odpowiedzi!
MARTINEZ

MARTINEZ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Najlepiej to znalezc jakiego dziadka ze starej szkoly. W koncu Poznan to kolebka polskiego boksu, tu Stamm zaczynal jako trener, tu przez lata Warta byla niepokonana. Jeslu Ci sie nie uda nikogo znalezc to pozostaje Olimpia.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boks+ Bjj


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na twoim miejscu wziołbym bjj i thaiboxing
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopie nie lap sie za 2 rzeczy naraz ,wybiez jedno - ja trnuje Judo juz 9 rok i nie wydaje mi sie ze szybko dochodzi sie do wprawy w tych sprawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jesli- Judo+Bjj-ta mieszanka wydaje mi sie niezla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Soto ma racje ja trenuje juz ponad 7 lat i wiem z wlasnego doswiadczenia, ze trzeba wiele czasu i treningow aby uczone techniki weszly w nawyk i staly sie odruchem bezwarunkowym...a wtedy dopiero to wszytko procentuje w ulicznej walce...a jesli nie bedziesz w to wkladal 100 % zaangazowania to ciezko bedzie Ci co kolwiek osiagnac.

Pozdrawiam
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem na przykładzie: Jeśli samochód jest sportowo-terenowy , to znaczy że nie jest ani dobry w terenie ani na autostradzie .

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Judo jako podstawa + thai box jako uzupelnienie
Albo bjj+thaibox
albo wajjutsu+pencak silat))(zartuje oczywiscie)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening przekrojowy do podstawa. Trzeba wiec cwiczyc to co sie uzupelnia.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Ja lacze BJJ z Judo. Judo mam za darmo. Inny motyw to duzy nacisk na rzuty w Judo. No i jak cwiczysz BJJ to bedziesz kumpli z sekcji Judo na ziemi rozwalac a tych z BJJ w stojce.
A rzuty wydaja sie tez dobre na ulice.
Poza tym masz najlepsze BJJ w Polsce, wiec bym sie dlugo nie zastanawial.
Pozdrawiam.
Maciek.
Ps. I nie martw sie o uderzenia - na BJJ w Poznaniu tego tez ucza. Tzn. z tego co wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maciek:"No i jak cwiczysz BJJ to bedziesz kumpli z sekcji Judo na ziemi rozwalac a tych z BJJ w stojce."

Genialne podejscie!))

Ja tez tak pomyslalem zeby moze zapasow sie troche poduczyc ale w moim wieku to mnie pewnie nie przyjma na trening:(


nurek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o JUDO oraz Jujitsu

Następny temat

Tank

Wiecej