SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ, judo, ju-jitsu w Lublinie?

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
no cos tam polapalismy. Ja tez bym ci bjj doradzal lub judo. Jiu jitsu to dla mnie taki misz masz, ale jak tylko to mialbys w okolicy to ...lepszy rydz niz nic.
mam nadzieje ze polapales o co mi chodzi

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
czyli że co ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
czyli że bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
bo jak ćwiczyć to tak, żeby się konkretnie bić a nie zeby dorabiać filozofię do braku bicia się na treningach. po to jest judo i bjj.
w lubelcu masz godny polecenia klub BJJ & vale tudo Lublin i chyba jeszcze jeden.
z drugiej strony, konkretne sportowe ju-jitsu to styl, który w niczym nie ustępuje judo czy bjj. wszystko jest kwestią trenera i jego podejścia do koncepcji zajęć. ale to już loteria.
no i nie ma bata, musi być niejden dobry klub judo, najlepszego ze styli chwytanych . ale jak ktoś zacznie się teraz kłócić o to, co skuteczniejsze, to temat zamknę a dla prowokatora żółta kartka. nie czas na to i miejsce.
szkoda, że nie ma Pinecone albo innych chłopaków z Lubelca. zresztą zaraz coś tu zaradzimy.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-08-04 09:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Jodan-miales podobne przeczucia odnosnie tego klocenia, w ktorym kierunku moze isc ta dyskusja:)-nie ma to jak prewencja:)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Jodan ja się kłócić oczywiście nie będę, bo nie widzę potrzeby, ale powiedz mi dlaczego ty piszesz, że judo jest najlepsze? co to miało na celu? dla mnie to brzmiało tak: jestem modem, więc mam rację, judo jest najlepsze,a jak ktoś uważa co innego to niech lepiej siedzi cicho, bo dostanie żółtą kartkę, a od niej prosta droga do czerwonej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
no i nie ma bata, musi być niejden dobry klub judo, najlepszego ze styli chwytanych

ja w zasadzie inaczej na poczatku zrozumialem ta wypowiedz, ale po wpisie Loota zaczynam miec watpliwosci co do swojej interpretacji...

Jodan odnies sie prosze do wpisu Loota.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
Wybierz Judo ... ja jestem z lubelskiego ze Świdnika tak jak Pinec

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
j/loot. Też tak to zrozumiałem i proszę abyś skomentował jego post.

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I Otwarte Mistrzostwa Strong Man w Lublinie

Następny temat

Orange "zetafon"

WHEY premium