SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ, judo, ju-jitsu w Lublinie?

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
loot, czytając mojego posta pominąłeś bardzo istotną rzecz:
więc zdanie, na podstawie którego sformułowałeś swoją interpretację jest zdaniem wyrwanym z kontekstu.
Michal M, dobrze za pierwszym razem zrozumiałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Sorki jodan nie zauważyłem buźki. Zwracam honor

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
:)-tak jakos nie pasowala mi ta druga interpretacja do Ciebie Jodan:)

pzdr

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
niech ci będzie.
ale i tak bjj jest najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
najlepsza jest grapplerska wszechstronność, skoro już o tym mówimy. widziałem ostatnio na własne oczy, jak taki właśnie wszechstronny grappler z kilkuletnią praktyką na bazie wolniaka, na glebie składał jak chciał niebieskiego pasa bjj.
a potem była moja kolej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
ja tez skladalem paska ostatnio, w taki rulonik
sorry nie moglem sie powstrzymac

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
najlepsza jest grapplerska wszechstronność

Wiadomo, polacz rzuty judo, take downy zapasow, konczenia bjj i bedziesz mogl wystapic w spidermanie 4 bez dublera:)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Zapraszam na Judo przydalo by sie kilka nowych osob bo cos ostatnio z frekwencja kiepsciutko...A jesli chodzi o bjj to polecalbym ci ta sekcje http://www.lutalivre.lublin.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
chyba wybiore właśnie bjj tylko sie zastanawiam bo słyszałęm ze dobry klub jest k1 na ul. Kleberga i tam ucza chyba vale tudo i bjj i duzo osób mi go polecai jest jeszcze jeden wymieniony przez crazy froga ale zoacze jak bede kończył lekcje w szkole i na którą godzine benda mi treningi pasowały to ten klub wybiore:D. Ale to dopiero we wresniu sie dowiem. No już tak na 80 pare procent chyba wybiore bjj ale to i tak jeszcze sie zastanowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
W k-1 odbywaja sie zajecia vale tudo tej sekcji: http://lublin.bjj.org.pl/.Treningi bjj maja na lubliniance ale ja i tak bym wybral wczesniej wymieniona przeze mnie sekcje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I Otwarte Mistrzostwa Strong Man w Lublinie

Następny temat

Orange "zetafon"

WHEY premium