SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIaleczko do gainerka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
bartek302 a jakie bialko polecasz w rosadnej cenie oprocz ostrowi?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dymatize super białko. Vanilla oprócz HDT najlepsza jaką piłem. 8g na 100g daje w porcji jakieś 3g więc liczenie tego jest bezsensu. A jakości nawet nie ma co porównywać, bo to jak by porównywać Syrenkę z Mercedesem. W tym momencie na allegro jest kilka białek TAŃSZYCH niż Ostrowia. Np Nutra Force, Interactive. Jakości podobnie jak Dymatize nie ma co porównywać. Znalazłem też Optimum Classic w cenie niższej niż Ostrowia i Protein 80 Hi-teca też taniej. Kupowanie półproduktu, jeśli tańsze są pełnowartościowe to niezły hardcore

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-12-17 21:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Lepiej kupic nutra force od ostrowi? Na allegro nutra force ma zerowa sprzedaż a ostrowia najlepsza ze wszystkich białek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Oczywiście, że lepiej kupić Nutra Force. Jakość to niebo a ziemia. Białko robione przez mleczarnię i białko robione w holenderskich laboratoriach (wiele firm bierze z laboratorium z którego bierze Nutra Force). O Optimum nie wspominając. Ludzie zawsze kupią to co tańsze wydaje się na pozór bo mało komu chce się podliczyć i zobaczyć, że przy większych ilościach Ostrowia przestaje być opłacalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Faktycznie 2,3 kg nutra force mozna kupic za nawet 99zl a ostrowi 2,7 kg kosztuje ponad 115zł. Wiec wychodzi podobnie. łap soga

Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2008-12-18 08:08:09

Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2008-12-18 08:08:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Gdzieś widziałem Optimum Classic 2,2 kg za 89 zł, ale nie pamiętam gdzie. To będzie jeszcze lepsze niż Nutra Force.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja aktualnie na stanie mam teraz takie białka:
Twinlab Triple Whey 3,5 kg kupiłem za 70 zł. Smak jak Ostrowia naturalna.
Anabolic Protein 2,5 kg 120 zł.
HDT Wellments Vanilla 900g za 40 zł. Nigdy nie piłem lepszej wanilli. To jest dobry zakup, ale też nie widziałem już w tej cenie.
Isoplex Megabol - super smak banan. Masakra po prostu. Najlepszy banan jaki piłem.
Wszystkie prócz Anabolic Protein kupiłem taniej niż Ostrowię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
professjonal whey protein z firmy sixstar 907 gram za 69 zł a baiałeczko jest naprawde bardzoi dobre i jakosciowo i cenowo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
ja jestem zdania ze nieraz lepiej dołozyc troche wiecej do lepszego produktu:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oplacalne jest przyjmowanie tych samych witamin .chela mzb,omega?

Następny temat

Kreatyna Mega Caps pytanie!

WHEY premium