SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOSTYMINA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
biotransformacji nie ulegają wyłącznie trucizny ale takze wiekoszśc leków gdyz aby dana substancja mogła byc wydalona przez nerki musi wczesniej zostać zamieniona w związki hydrofilne i polarne

no i sam sobie zaprzeczasz, ctrl c ctrl v to działa ,ale najpierw dopasuj co do czego

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
biostyminy to i tak nie dotyczy, miałem na mysli leki ogólnie a lek a trucizna to jest roznica...wiec nie mam potrzeby niczego dopasowywac bo wiem co mowie


wogóle to miałbyc zart bo przeciez kto połyka ampułki a ty to ciagniesz tak jakbym mowił zupełnie powaznie

z tym ctrl c to juz wogóle nie wiem o co Ci chodzi bo niczego nie kopiowałem... moze podaj zrodło ?

tak wogóle to wydaje mi sie ze ktos tu sie starzeje i przestaje chwytac dowcip

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
no muszę chyba z jakimiś małolatkami poszaleć , może się odwapnię ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
roznica miedzy lekiem, a trucizna jest dawka jak to ktos kiedys madrze powiedzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
dlatego pije się z kieliszka nie z butelki ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
jac0 nie ma dawek za duzych czy szkodliwych sa tylko dawki smiertelne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Dzieki gdz sog

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
nie ma sprawy, ja wbijalem
przynajmniej szoty pocwiczylem

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2865
Biostymina razem z polenem i propolisem stanowila fundament cyklu Dabka - dinozaury sfd wiedzą o czym pisze. Kiedys kazdy cykl dawal mi kopa w sile okolo 10 kg na plasko.Po 3 cyklach juz przyrostow nie bylo. Bita domiesniowo byla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupilem pare tygodni temu i jest wyraznie napisane "plyn doustny" i na kazdej amp. "nie wstrzykiwac" moze sa tez wersje iniekcyjne ale skoro mozna lykac to po co wbijac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta - jak to jest z tymi dawkami

Następny temat

testabolon

WHEY premium