SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX PROLONGATUM - tańszy odpowiednik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 679
i prosze o przykałd jakiegoś białka (link) https://sklep.sfd.pl lub allegro ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6351
Tu masz Olimp Whey Protein Complex:
Jakościowo białko super.

https://sklep.sfd.pl/!!_NaJnOwSzE_PrOmOcJe_!!_2x_Olimp_Whey_Protein_Complex_1000_g_+_Olimp_Whey_Protein_Complex_1000_g_GRATIS!_dostępny_od_24.07.-opis3332.html

W promocji 3x1kg za 136 zł = ok.45 zł/1kg
Według mnie to jedna z lepszych promocji ostatniego czasu.

Ostatnio widziałem też Natural Whey Protein Concentrate 750g za 39,90 zł. To też rewelka.

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jaka rewelka..niezjadliwe

po protein complex koledze skakał cukier, nie wiem czemu, nie podejrzewam o wałek ale coś jest na rzeczy.

ja bym brał matrixa lub Optimum, w sklepie sfd ceny dobre, na o***** też sporo białek w dobrych cenach wiec??

po co kombinować..

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6351
Jaka pewność, że cukier skoczył akurat po Complexie z Olimpu?
Complex zawiera cukier i substancje słodzące ale stosunkowo dużo należało by go spożyć żeby cukier skoczył.

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 679
a co powiecie na to ?? bo chciałbym tego spróbować, tylko czy do coś dodać bo w tekst o niczym nie mówi

https://sklep.sfd.pl/Muscletech_Anabolic_HALO-opis2722.html

Zmieniony przez - Mis_ek w dniu 2008-08-04 22:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...prolo skladowo napewno lepsze od syntraxa- smakowo to rzecz gustu, jednkaże jesli białko jest podejrzanie dobre w smaku to także podejrzany jest jego sklad [należy dodać- nie pierwszy raz- że białka z USA są b. często okrojone o "ustawowe" 10%- bo jak sie pozwala na takie zagrywki producentom to z nich korzystają], jednakże trzeba pamietac,ze tu jest Polska a nie USA

trudno jest węc zrozumiec ta rozbieżność- ale nie jest to temat na takie dywagacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
co do TEMATU

to tańszym odpowiednikiem prolongatum jest matrix.

kropka

jakiś rok temu było dokładnie odwrotnie

druga kropka

martix, jak dla mnie, lepszy od całkiem dobrego,jak dla mnie, prolo

trzecia kropka

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-08-04 22:38:43

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to tańszym odpowiednikiem prolongatum jest matrix - ale jaki to odpowiednik, jakby prolo mialo gluten to by był to po części odpowiednik
to niechaj wystarczy za wszystko, czego nie zauważono przez tak długi okres czasu, jakby prolo miało pszenice w składzie, jak i białko mleka[nie kazeine micelarną] to juz widzę jaki by był lament

...nie bede "kropkował" po trzykrać bo chyba nie potrzeba

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-08-04 23:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 679
a wracając do twarogu to jest Shit prawda że jest tańszym zamiennikiem za niech będzie że za białko zapłace niech będzie nawet 100 zł a za twaróg (u mnie) 3,5 zł ale założmy że z białka będzie 40 porcji to za porcje wychodzi 2,5 a przecież białka są jeszcze tańsze więc jeżeli ktoś myśli i zrobi sobie w głowie rachunek ekonomiczny to mu wyjdzie że za tyle samo porcji twarogu zapłaci 140 zł

czwarta kropka (swoją drogą jestem ciekaw ile tych kropek jeszcze będzie ;P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...więc kg. twarogu to koszt 14zł, jast tam w przybliżeniu 200g. bialka co daje niecałe 60zł za 800g. białka- tyle co w kg. prolongatum, oszczędność to chyba jakies 25-30zł... jeżeli dobrze licze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy cell pump do krety??

Następny temat

Kreatyna "PRECISION" i odżywka "MET-Rx"

WHEY premium