SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEGANIE????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
aha pytam jeszcze raz warto pic multiwitaminy??? i kiedy??

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Warto pic, do posilkow ak jak napisalem, multiwitaminy w formie musujacej zawieraja przewaznie ten sam sklad co zwykle w pastylkach wiec traktujemy je na tych samych zasadach. Jesli pytasz o B12 to jestem zdania ze powinnismy ja suplementowac gdyz plyna z tego szerokie korzysci dla intensywnie cwiczacych silowo, nie nalezy natomiast przesadzac z dawka pomimo ze skutkow ubocznych hiperwitaminozy narazie nie wykryto.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Zadalem ci juz od hu.a pytań ale zadam jeszcze 2 chodzi o cwiczenia chodzi mi o wiosłownie sztangą o co chodzi i znasz jakieś super cwiczonko na kaptur(grzbiet)???? napisales jeszcze ze multiwiatmina potrzebna jest w czasie posilku a w czasie posiłku nie wolno nic pic! Musujaca multi.. moze byc plusz balans???

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
'W czasie posilku nie wolno nic pic' ? ? ?
Gdzie cos takiego uslyszales bo ja pierwszy raz cos takiego slysze. Pij do woli podczas posilku,woda to zdrowie i jak tylko potrzebujesz pij ile wlezie. Plusz balans o ile wiem nie zawiera wszystkich witamin i mieneralow (nie jestem pewnien niech sie wypowie ktos kto wie jaki to ma sklad) Pamietaj, jeden PELEN zestaw wszystkich witamin i mineralow musi byc jesli wspomniany plusz balans spelnia te warunki to ok, jesli nie, rozejrzyj sie za czyms innym,. Prawdopodobnie chodzi o wioslowanie sztanga w opadzie, niezle cwiczenie na plecy. Zanim zaczniesz wykonywac ktos KONIECZNIE powinien Ci je pokazac. Instrukcje znajdziesz tutaj :
https://www.sfd.pl/html/20061/
A kaptury tutaj :
https://www.sfd.pl/html/22394/
https://www.sfd.pl/html/6882/
pozdrawiam

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
instrukcji nie trzeba wszystkie cwiczenia saopisane i narysowane w ksiazce tylko nie ma tych co ja pytam

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Serdecznie dzieki a z tym piciem to gdzies przeczytalem tylko musz pomyslec gdzie dam znac jak sobie przypomne ok nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Tam sa instrukcjie do tych o ktore pytasz. Albo Cie nie zrozumialem

A great flame follwos a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Ide jutro do apteki jakie witaminy mam kupić?????????

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Do każdego posiłku trzeba brać inny zestaw. Ja biorę Centrum i 'Wyciąg ze skrzypu z witaminami'. Jako ew. trzeci może być Bodymax (nówka, zawiera też żeńszeń, ale chyba trochę więcej kosztuje).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
czemi tarzeba brac inny zestw do kazdego posiłku?????????

Pozdrawiam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza

Następny temat

JAJKA (BIALKO)

WHEY premium