SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BEZSENNOŚĆ....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Czesc
Mam sprawe do znawcow. Zawsze jak klade sie spac to od razu usypiam bo przewaznie jestem juz strasznie spiacy klade sie ok polnocy albo pozniej, od kilku tygodni noc w noc budze sie miedzy 4 a 5 nad ranem i nie moge juz spac, zasne jeszcze ok 7 ale to juz nie pospie dlugo.Orientuje sie ktos czym to moze byc spowodowane, a moze mial ktos podobny przypadek? Co robic łykac jakies specyfiki, odsypiac w dzien czy nie, chociaz wtedy pewnie mi bedzie ciezko zasnac wieczorem Nie wiem co robic, dzisiaj np. obudzilem sie okolo 4;30 i to bylo na tyle mojego spania, ledwo widze na oczy

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
Mam podobnie , gdy śpię "normalnie" budze sie co około 2 godziny...

^~.:WITAM!JESTEM TU NOWA!:.~^

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
może się spotkacie , Tak jak to było w filmie "Bezsenność w (niepamiętam nazwy miasta)"



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
"Bezsennosc w Seattle" - chyba
Rogue radzisz sobie jakos z tym juz? Bo to jest strasznie uciazliwe,odsypiasz w dzien?

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
clenoman,
to zaburzenie rytmu dobowego, spróbuj magnez+B6 o 6rano. Jak się trochę poprawi, dorzuć wieczorem ten dibenkozyd.
Rogue,
budzenie się w nocy często wynika z niedotlenienia (bezdech nocny). Z reguły towarzyszy temu chrapanie.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Hmm Jogg... orientujesz sie jak z dawkami tego koenzymu ?


.:: Bumelant mafia.suple.hardcor.pl ::.

Doradca w dziele suplementacja.
Doctor Hannibal Lecter

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3791
jogger, ty zawsze musisz kazdemu wciskac jakies tabsy?:)
moim zdaniem duzo tego typu problemow wynika z przepracowania, lub problemow osobistych, lub napietego trybu zycia.

„ Umysł panuje nad ciałem, a ciało nad materią”.

A czy ty też efektywnie wykorzystujesz swoja dodatkową masę mięśniową?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Dzieki za pomoc jogger, sprobuje to moze faktycznie przyniesie efekt.
bosco - w moim przypadku to jest dosyc dziwne bo zadne z tych przyczyn ktore wypisales mnie dotycza w najmniejszym stopniu :)



Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9772
Jogger wczesniej pisałeś gdyby tak jeszcze występowały kurcze łydek...drganie powiek (zwłaszcza lewej)... co wtedy bo ostatnio tez nie moge zasnąć moj sen sie jakos pogorszył kurczy nie mam niby ale cos z lewa powieka chyba tak od czasu do czasu

"Ile by nie było to i tak jest za mało!" Bądź elegancki, najważniejsza nie jest kasa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To właśnie skutek niedoboru magnezu, typowego np. u kawoszy

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie grubasa :P

Następny temat

MOZE BYC TAKA DIETA ??

WHEY premium