SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - bezsenność

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczęłem brać kreatynę (megabol 250g) dokładnie dwa dni temu czyli we wtorek. Z nocy z wtorku na srode juz nie moglem zasnac. W środe wziąłem 5g rano. Kolejna noc z środy na czwartek znowu to samo, chociaz spalem troche dluzej. Kiedy zasypiam pikawa mnie troche pobolewa (czyt. czuje poprostu serce). Czytałem ze kreatyna zatrzymuje wode w miesniach dzieki czemu rozsna, wszyscy tak pisali. Z kolei przeczytalem ze gdy woda zatrzymuje sie w organizmie powoduje to wzrost cisnienia krwi, czyli czuje serducho i nie moge spac, czy tak??? Czy mam przestac brac kreatyne i czy mozna brac kreatyne gdy ma sie chore gardlo i bierze leki ??? Prosze o szybko odpowiedz!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
ja zjadłem juz 750g tego suplementu 500g Sports One'a i 250g MegAbola i to w dosyć krótkim czasie i powiem Ci że zadnych złych objawów nie miałem choć jadłem nawet po 20g dziennie i to w chorobie (zapalenie gardła z antybiotykami)
spróbuj może schodkowo od małych dawek [mniej nawet niz teraz bo zakładam że jesz 5-10g/dzień]
Każdy reaguje troche inaczej , wszyscy nie moga spać po glutaminie a ja łaże po niej ospały cały dzień...
exsperymentuj i wyklucz inne czynniki [kawa, herbata, inne suplementy]
Pozdrawiam
Trzym sie
1

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki juz mi przeszlo :) napisales cos ciekawego: "mialem chore gardlo" - ja mam to samo ;( chociaz twardo sie trzymam i chodze na silke .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
jestem teraz na glutaminie i kreatynie i caly dzien chodze jak spiaca krolewna i zawsze mialem taki efekt

rzeka

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siamano all mam pytanie do rzeka jak jestes caly czas jak spiaca krolewna to jak cwiczysz?? ja np gdy chce mi sie spac to ledwo co cwicze,a pytam sie bo od tygodnia tzraskam kreatynke a od dzis zaczalem glutaminke :PPP

Buda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

250g Megabol - 60zł??? (kreatyna)

Następny temat

Woda i kreatyna

WHEY premium