SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BETA BOLIC - RECENZJE

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Jak na 3 tyg 3cm w klatce i 1cm w obwodzie ramienia to bardzo duży progres.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
tak zgadzam sie tu bardziej chodzilo mi o sile kilka kilo doszlo ale bez rewelacji
a tak ogolnie to totalny odjazd dzis mialem pierwszy raz od ho ho ho konkretnie sie przygladalem w lustrze
a gwarantuje wam ze tylko obecnie jestem na beta bolicu cholera ten produkt jest mega dobry
patrzylem i trudno mi bylo uwierzyc ze to na serio ja w odbiciu juz wiem jedno koncze ten cykl chwilka przerwy i zrobie jeszcze jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
a moze to bedzie wazne dla kogos biore tak kapsuleczki jak jest napisane 5 po treningu lub w dzien pauzy 5 rano na pusciutki brzuszek
na chwile obecna polecam ogromnie BB a i bardzo zwracam uwage na to co jem chodzi mi o tłuszcze unikam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
PRZED ZAKUPEM BB I PO 4 TYG JEGO PRZYJMOWANIA MACIE TERAZ WIDOCZNE EFEKTY POLECAM SUPLEMENT




Zmieniony przez - morgankan w dniu 2013-03-18 19:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
TAK JAK PISALEM BARDZOUWAZALEM NA TLUSZCZE STARALEM SIE ICH UNIKAC W WIEKSZEJ ILOSCI




Zmieniony przez - morgankan w dniu 2013-03-18 19:08:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakieś nowe opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
mija 4 tygodnie jak jestem na BB i powiem wam ze dopiero teraz mi doszla konkretna sila
klatka piersiowa ławka pozioma 15 kg 8 ruchów w ostatniej serii
biceps modlitewnik ostatnia 7,5kg 8 ruchów w ostatniej serii
kilogramy podane sa wartoscia o ile wiecej moge spokojnie sobie dolozyc na ostatnia serie

Zmieniony przez - morgankan w dniu 2013-03-24 20:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1034
Wytrwałości :) BB kosi jedna z moich ulubionych odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
to juz moja ostatnia opinia na temat BB powiem jedno polecam mega wypasiony produkt
konkretny przyrost sily masy miesniowej samopoczucie extra wielki pozytyw za taka cene jakosc niesamowita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
slyszalem rowniez opinie ostatnio jednego pilkarza ktory byl u nas w sklepie i mowil ze ma mega wydolnosc od poczatku sezonu a w przerwie zimowej i obecnie stosowal BB w malych dawkach ale przez bardzo dlugi okres
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - Masa , pomoc w rozpisce i dobraniu

Następny temat

TEST: BETA BOLIC-mkmati

WHEY premium