SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA XTRA Drink

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Sołtys, ale nie ma też co takim wygodnym byc mając proch sam ustalasz sobie dawki mając napój nie ma takiej możliwości, chyba, że kilka puszek na raz wypijesz
Ale wtedy to już wogóle z ekonomią nie ma nic wspólnego

Dobra sprawa raz na jakiś czas, jak pisałem wcześniej, albo dla bogaczy

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak na o,5 l wychodzi skladowo ok, ale cenowo juz nie bardzo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
soltys88,

W jednym sklepie znalazłem puchę za 2,90 zł, więc 8 g wychodzi za 5,80 zł, a to już chyba blisko 5 zł.

darioman7,

Ale właśnie dlatego daliśmy taką dawkę do puszki, żeby każdy mógł dobrać iość dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Wiadomo ze produkt jest przeznaczony dla ludzi ceniacych sobie wygode i komfort stosowania , musicie tez patrzyc na takie produkty trroche z innej strony , pakerzy z SFD to w wiekszosci ludzie mlodzi , ktorych nie stac na odzywki , ale nie zapominajmy iz to tylko mala czesc ludzi trenujacych , stosujacych suplementy , dla Ciebie czy mnie to nieoplacalny produkt , dla jakiegos zarobasa to wydatek kolejnych groszy z portfela , taki czlowiek wie za co placi i wie co chce w zamian , dlatego tez uwazam ze BCAA w puszcze znajdzie swoje grono odbiorcow :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
Pitt Bull, dokładnie! Poszerzamy ofertę - dla każdego coś miłego. A rozważania cen w kategoriach ile kosztuje 1 g BCAA w proszku, kapsułce, tabletce, napoju gotowym, szybko doprowadzi nas do nonsensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Pitt- dokładnie, dlatego napisałem, że głównie dla bogaczy którzy nie maja ochoty czy czasu je**c się z woreczkami foliowymi i przesypuwaniem odżywek do nich idąc na siłke a tak wchodzą, kupują w sklepiku przed wejsciem do siłowni i problem z głowy
Mi jak najbardziej inicjatywa się podoba, jednak mówie, że to produkt nie dla mnie, bo względy finansowe dużą rolę odgrywają w moim przypadku

Pozdro

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
darioman7,

Racja, ale tak to już jest na tym świecie, że w hurcie zawsze jest taniej. Gdybyś u nas zamówił od razu 1000 kg BCAA, to byłoby jeszcze taniej za porcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Nie przesadzajcie z tą ceną. Porównajcie sobie podobne opakowania energetyków, izotoników, albo też innych napojów funkcjonalnych.
Nie ma żadnego dramatu z ceną - kiedyś przy saszetkach też został podniesiony głos, że drożej w przeliczeniu na porcję niż 1 kg tego samego produktu..

Ale za wygodę też się płaci. Teraz macie alternatywę - obok Opakowania 500g BCAA Xtra możecie postawić BCAA Xtra Drink. I tak to trzeba traktować.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dla mnie to dobry pomysł ,że Activlab wprowadził coś takiego jak Bcaa Xtra Drink :) . Ze względu na moje częste wyjazdy na zawody nie muszę już zaopatrywać się w dodatkową torbę z suplementami . Kolejnym według mnie plusem jest to ,że będę miał urozmaicenie w spożywaniu suplementów :) . Nie raz nie mam czasu rozrobić sobie z puchy bcaa a taki drinki udogodni moje treningi . Cena też nie za duża :) . Na pewno jeśli popyt na ten produkt będzie to i cena z pewnością może ulec zmianie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803


skoro jest w sklepach to juz to nie tajemnica

Jedna puszka napoju BCAA Xtra Drink 250ml zawiera:
4000 mg BCAA:
L-leucyna 2000 mg
L-izoleucyna 1000 mg
L-walina 1000 mg

szkoda,ze nie ma glutaminy w skladzie tak jak pierwowzor w proszku. Ale kupie napewno dla odmiany lub jako zachcianka. Tak traktuje wlasnie therm line drinki. Maja 0 kalorii o praktycznie mozna pic kiedy sie chce jak jest ochota na cos innego niz woda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie do ActivLab - CARBOMAX

Następny temat

ACTIV SCORE

WHEY premium