SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA L-Glutamina, MIX czy inne Aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Wiec tak cwicze ponad 14 15 miesiecy, robie trening silowy 3-4 razy w tygodniu z podzialem na duze partie miesni kazda w inny dzien. Zalezy mi glownie na masie mięśniowej ale potrzebuje tez systematycznie spalac troszke tluszczyku. Zalezy mi zeby troszeczke zrzucic nie mam tego tluszczyku duzo wiec i nie potrzebuje tego robic b szybko. Pytalem trenera i on doradzil mi zebym po treningu silowym robil te 30 minut kardio ale zeby nie spalic miesni przy tym odrazu po silowym przed kardio lyknac amino albo bcaa i teraz pytanie co bedzie najlepsze wlasnie po silowym a przed cardio chroniące miesnie przed spaleniem? do tego trzymam diete te 5 posilkow dziennie i do tego bialeczko rano po treningu i przed snem 80tka.

rzeźba koksie rzeźba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237

rzeźba koksie rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
napewno aeroby... a co do suplemacji polecam L-Glutamina firmy Nature's Best https://www.sfd.pl/NATURE_S_BEST_L-Glutamine_with_Creatine__Monohydrate_and_Taurine_-t295036.html - troszke kosztuje ale ma bardzo dobry sklad co do Bcaa polecam HI-TEC Amino Anabol Professional

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
hmm w tym drugim sa jakies silne substancje anaboliczne czy juz jak zaczne to brac wchodze w cos niezdrowego :D? bo same aminokwasy to normalka ale juz anaboliki to nie to co mnie interesuje, czy to nie to o czym mysle?

rzeźba koksie rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
jezeli w nazwe jest anabol to nie znaczy ze to nie zdrowe albo jakis niby "steryd" :P https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Amino_Anabol_Professional-opis4.html tu masz opis tego i nie jest to zaden steryd bo pewnie tak to skojazyles :P nie kieruj sie nazwa tylko skladem i opiniami

IHS TEAM.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP+Prolongatum+witaminki+ ??

Następny temat

arginina lub AAKG

WHEY premium