SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAD ASS SQUAD - karines

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 418
Dziękować Cruella:* podejscie nr 2 do treningu nr 1:) było to tych spuszczanych dziadów. Wszystko idzie super ale kurcze to ecentryczne dziadostwo mnie pokonało...weszłam może ze trzy razy w pierwsej serii, ale mam takie zakwasy na motylach po ostatnim trenigu, że zezdecydowanie to nie było powolne spuszczanie:) to był raczej taki prawie grzmot heh:) coś tam próbowałam ale ból uniemożliwiał poprawne wykonanie... Reszta super:)

bez pracy nie ma kołaczy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 418
co do diety jak rozumiem kolacja to gramy po ugotowaniu...:)?

bez pracy nie ma kołaczy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Raczej przed ugotowaniem, chyba po ugotowaniu nikt nie podaje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Gramatura zawsze jest podana przed obrobka termiczna
Wszystko wazysz przed
Co do ekscentrycznego opuszczania te to mialam na poczatku od Wojtka w planie i spadalam na dol dosc szybko. Swiqdczy to o slabszych partiach miesniowych, ale nie martw sie - po treningu Wojtka wszystko szybko zaczyna rosnac i szybko nabierasz mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wojtek pisał, że można sobie podzielić kolację na dwie porcje, ale jesz też po treningu. No i oczywiście ważone przed obróbką :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 418
Kurcze ale 200 g ryżu z mleczkiem kokos plus jabłko ma 1000 kcal... jak będę tak jeść na kolacje to szybko zrobię masę

bez pracy nie ma kołaczy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no to rzeczywiście sporo jak na 1 posiłek tego ryżu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 418
Ja to chyba źle rozumiem... mam mniej żarcia do kolacji niz na sama kolacja..

bez pracy nie ma kołaczy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Karines, z tego, co widzę na fb propozycja na kolację to 200 gramów ugotowanego ryżu.

Osobiście również nie wyobrażam sobie zjedzenia dwóch woreczków ryżu + dodatków. A jem sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Jak 200gr ugotowanego to jest 100 surowego mniej wiecej. Ja tam bym wciagnela 2 worki ryzu i byloby mi jesscze malo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anemia, początki diety i znikomy efekt.

Następny temat

Bella będzie piękna - redu

WHEY premium