SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po propie (Atomic)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Nie jest źle, rano wbilem 3 w prawy półdupek i prawa strona już lajt Lewa strona jeszcze boli, ale wydaje mi się, że to kwestia czasu Za mało jeszcze tego wziąłem żeby organizm się przyzwyczaił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29691 Napisanych postów 63051 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903042
Gregor poczekaj do jutra znajomy bil i na 2 dzien ok, dopiero na 3 zaczelo bolec dosc mocno ale po 4 strzalach bol przeszedl.doslowie 2 pierwsze strzaly bolaly w lewy i prawy poslad pozniej ok a i z dzialania tez zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
niektorzy to tu pierdLola 3po3! Czyli co apteczniak nie powinien bolec? a jak idziesz na jakies szczepienie w szpitalu i na 2 dzien boli to co under miales? wiele razy bylem na szczepieniach za mlodych lat i wiele razy mnie bolalo! Omka apteczniak a tez czesto boli. To jak gra w lotto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29691 Napisanych postów 63051 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903042
dokladnie bol a syf to co innego...

jak jest temp opuchlizna zaczerwienienie to mozna sie niepokoic a nie bolem.kolejna sprawa to bol bolowi nie rowny.jak sie czuje bol miesnia problemy z napinaniem to jeszcze nic strasznego gorzej jak boli tak ze dotknac miejsca wklucia nie mozna.bol a infekcja to 2 rozne sprawy.
rudolf dobrze pisze ze apteka ma malo wspolnego z bolem omka boli a apteczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6164
Apropo Propa.. polecam z BD bije go aktualnie i zadowolony jestem bardzo. Zastrzyki bezbolesne 100mg/ed wwbijam.
Pozdrawiam.

* Masa czy impotencja? *

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
scorpio- gdzie kupujesz ten apteczny testolic?

w polskiej aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drugi dzien po strzale nie czuje bolu zadnej nogi ani po 2ml testolica ani po 1 ml Atomica. Dzis leci druga seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Dajesz wieczorem shooty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy. Dzis akurat mam mozliwosc dopiero wieczorem.
Ale lepiej jest zrobic rano bo przez noc mozna zalezec i dla tego boli czesto po inj kolejnego dnia...

Najczesciej tak jest z barkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Jakbyś czegoś nie wiedział to pisz Ja na razie sam atomic, później jakieś wunko dorzuce, tylko nie wiem czy wyrobie z kasą na Zambona, bo jak nie to skucze się na Scantel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ktos z was próbował Spawn

Następny temat

czy próbowaliscie Spawn?

WHEY premium