SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po próbie to norma?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Witam,
mój pierwszy cykl propa solo..pierwsze 3 lotki po 1ml Swiss wszystko ok mały ból niby normalne, czwarty też w poślad- guz wielkości orzecha włoskiego, mówię sobie że może coś zj**ałem przy wbijaniu, wale w drugi, następny orzech, mówię może ten Swiss coś nie dla mnie zmieniłem na alpha pharma tam sok bardziej przezroczysty, dupa z orzechami to wale w udo, orzecha niema ale kuleje pierwszy orzech już się prawie wchłonoł po 6 dniach, drugi dalej jest, udo napiernicza od wczoraj, a jutro przysiady. I teraz moje pytanie do Was czy to jest normalne, mam się dalej nie przejmować i z tym żyć, masować itp czy zmienić na enana?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
A użyłeś opcji Google ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
mario11lsd
Witam,
mój pierwszy cykl propa solo..pierwsze 3 lotki po 1ml Swiss wszystko ok mały ból niby normalne, czwarty też w poślad- guz wielkości orzecha włoskiego, mówię sobie że może coś zj**ałem przy wbijaniu, wale w drugi, następny orzech, mówię może ten Swiss coś nie dla mnie zmieniłem na alpha pharma tam sok bardziej przezroczysty, dupa z orzechami to wale w udo, orzecha niema ale kuleje pierwszy orzech już się prawie wchłonoł po 6 dniach, drugi dalej jest, udo napiernicza od wczoraj, a jutro przysiady. I teraz moje pytanie do Was czy to jest normalne, mam się dalej nie przejmować i z tym żyć, masować itp czy zmienić na enana?




Może daj zrobić inj komuś bardziej doświadczonemu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Trenowałem długi czas na tad600 po tadzie można powiedzieć że zero bólu, a co mogę źle robić wbijam, aspiruje, wtłaczam powoli, wyciągam igłe, przykładem wacik nasączony spirytusem salicynowym, przed zastrzykiem też odkażam i tyle, w dzień zastrzyku zero bólu, na następny dzień ból...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozmasowujesz przed i po miejsce wbicia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Przed nie po trochę tam pomasuje

Krzykacz to jest Twój tekst, tego w życiu się trzymam (wiem że mam dobry sprzęt :

Witalność 5/5, chęci do wszystkiego 5/5, robisz rzeczy których zazwyczaj nie robiłeś albo robiłeś po jakimś czasie, trening idzie na maxa, kończysz go, jesz po 2-3h masz chęci znowu iść na trening, późno chodzisz spać ale krótko śpisz i szybko wstajesz i to wypoczęty, libido/dymanie 5/5, stajesz się duszą towarzystwa wszędzie Cię pełno, każdemu chcesz pomóc a jak ktoś Cię wkoorwi to po prostu mu j**iesz w ryja i niczym się nie przejmujesz ...no to tak +/- w większym skrócie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swiete slowa :)
Ja robie tylko w uda, rozmasowuje przed i po. Po wbiciu czesto czuc taki orzech, masuje, az orzech zniknie. Odkad to robie i wbijam gleboko jeszcze nie mialem bolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Arku przyłoże się bardziej do tego masowania zobaczymy. Bije 0,7x 40 zostawiam może z 2mm, to chyba głęboko, pierwsze biłem 0,7x30 i przy tych orzechów nie miałem ale wątpię że płycej było by lepiej. A ból mam taki jak po doj**anym treningu nóg da się z tym żyć ale wolał bym żeby wogòle go nie było A ile tak minut masujesz przed i po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Daj kumatemu ziomkowi niech pokaże ci jak robić strzała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W uda bije 0,5x25. Przed masuje chwile, z pol minuty, a po do chwili, az orzech zniknie, masuje, ugniatam czasami nawet 2 minuty, potem pare przysiadow i wbija powoli, bo 0,7 szybciej leci, ja robie kilkusekundowe przerwy co ok 0,3-0,4 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Wbij igła o,7 to nie będzie trzeba ugniatać %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

watroba na cyklu z tescia

Następny temat

Odblok po test cypio - wysokie estro i prolaktyna - jak zbić do norm?

WHEY premium