SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców lewy dolny odcinek..

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

19

Wzrost

96

Staż treningowy

184

Cel/problem/opis

4 lata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Jeśli chodzi o fizjoterapeute to pomyślę nad tym ;) Jeżeli ma to wpłynąć pozytywnie na moje plecy to jak najbardziej tak bo już mam dosyć nic nie robienia ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160494 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234590
no jak zalezy ci na tym, aby trenowac to mysle, ze jest to opcja konieczna.
przeczekanie tematu tutaj nie pomoże niestety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Tylko kwestia ile kosztuje fizjoterapeuta, bo to napewno nie jest kwestia 200-300 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ceny są uzależnione od wielu czynników jak choćby miasta czy renomy terapeuty , średnio powiedzmy wizyta 70-120 zł. Liczba wizyt to już zależy od tego z czym jest problem i ile czasu wymaga wyeliminowanie jego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160494 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234590
mysle, ze w kontekscie tego, czy chcesz byc sprawny fizycznie i moc sie cieszyc treningami kwestie finansowe nie powinny miec znaczenia.

zdrowie>silownia
jezeli proporcje sa zaburzone to nie bedzie ani solidnego treningu, ani dobrej sylwetki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Zależy mi na tym abym powrócił już do treningów. Pójdę do tego fizjoterapeuty, myślę że pomoże coś. A na jakiej ulicy jest ten fizjoterapeuta tomek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160494 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234590
on głownie w szpitalu na nowym pracuje, na oddziale rehabilitacji, a swój gabinet w Kleczewie ma z tego co kojarze, wiec mozna zlapac go w spzitalu i sie umówic na wizyte.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Dzisiaj był 1 trening od przerwy (miesiąc) i przy przysiadach już ciężarem w serii roboczej zaczęły mnie bardzo mocno bolec dwugłowe uda, pośladki i przywodziciele. Pytanie mam się tym martwić, czy to adaptcja do treningu po przerwie. Ból jest kłójący..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160494 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234590
mięsień nie boli podczas treningu, gdy wszystko gra

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Schodząc w przysiadzie napinały mi sie bardzo miesnie tylnie nóg. nic przyjemniego. Ogólnie czworogłowe tez mnie bardzo bolą ale nie az tak, bo mam uczucie jakby to skurcz był
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 3300 kcal do oceny

Następny temat

Odstający tyłek u chłopaka i ginekomastia.

WHEY premium