SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w okolicach pachy po treningu pleców

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Witam, wczoraj robiłem płeć, a dzisiaj odczuwam ból w okolicach pachy ( prawa ręka) może trochę za pachą. W lewej też trochę czuć ale mniej. Myślicie ze to mogą być po prostu zakwasy czy coś naderwalem? Zaznaczę jeszcze, że wczoraj zrobiłem pierwszy raz 4 serię z podciąganiem na drążki więc możliwe, że ładnie plecki zmeczylem. Liczę na odpowiedzi, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
manu97
Witam, wczoraj robiłem płeć,


patrzac po ostatniej ustawie w sejmie trzeba brac to na powaznie


prawdopodobnie 'zakwasy' odczekaj 2-3 dni i jesli to ta przyczna to minie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Hahaha:d słownik w telefonie:) robiłem plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko, domyslilem sie jak tam bol przy pachach , jest mniejszy czy czujesz tak samo ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Szczerze mówiąc to stety lub niestety, ale ciągle to samo:( zastanawiam się czy to nq pewno mogą być zakwasy bo tak mnie boki że nie mogę podnieść wyprostowanej prawej ręki do gory, ale może tak mocno wczoraj na silce bylo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
opisz dokladnie bol jaki jest to rodzaj i przy jakich ruchach to czujesz , kojarzysz to z jakims urazem ruchem na silce np., co byl nie naturlany czy cos takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Dzisiaj odpuściłem sobie trening I poszedłem na basen. Głównie siedziałem w (dzakuzi) I jest lepiej. To chyba jedynie zakwasy I niedługo puści. Dalej czuje prostujac rękę, ale teraz mogę ja wyprostować w przeciwieństwie do wczoraj; ) boli bardziej za pachą, ale wydaje mi się, że naprawdę to przez fakt podciągania się na drążku czego przez ostatnie kilka miesięcy nie robiłem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Zrobilem dzisiaj przerwę od treningu, a w zamian za to poszedłem na basen. Teraz jest juz o wiele lepiej, wcześniej nie moglem wyprostować ręki, a teraz co prawda ciągle z małym bólem, ale mogę:) myślę ze to po prostu bardzo mocne zakwasy, bo robią plecy po raz pierwszy od kilku miesięcy znowu podciągalem sie na drążku więc dałem plecką popalić:) ból jest bardziej trochę za pachą niż pod( zapomniałem jak ten mięsień się nazywa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
po dobrym treningu spokojnie moga sie trzeba cdo kilku dni szczegolnie na duzych grupach miesniowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 187cm i 84kg

Następny temat

suplementy

WHEY premium