SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból nadgarstków

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 351 dni Przeczytanych tematów 139
Sprawa wygląda tak. 3 dni temu czyli 8 lutego miałem trening, gdzie z wyczerpania źle uderzałem w partnera przy technikach, na następny dzień zaczęły mnie boleć nadgarstki, czasami jest to ból chwilowy słabszy a czasami mocniejszy, nie wiem czy to stłuczenie czy złamanie, przy skręcaniu nadgarstami czasami boli czasami nie. Moje pytania to: Czy wy też tak kiedyś mieliście?
Jakie ćwiczenia na ból polecacie, jeżeli takowe istnieją? I czy jesteście w stanie ocenić na jaki okres czasu mam zrobić przerwę z treningami czy mogę je kontynuować? Ogólnie proszę o jakieś rady, bo nie chciałbym całkowicie już na całe życie zostać wykluczonym z treningów. Morał z tego taki- Nie zapominajcie zabierać ze sobą owijek pod rękawice.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
chcesz wiedzieć co się stało to zrób badanie obrazowe, wtedy wyjdzie co jest uszkodzone, możesz zrobić przerwę 2-3 tygodnie smarować maścią przeciwzapalną i zobaczysz czy to coś dało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić co dokładnie stało się z nadgarstkiem, a tym bardziej jak długo potrwa powrót do pełni sprawności. Jeżeli występuje jakaś opuchlizna, to mogło dojść do pęknięcia jakiejś małej kości. Wbrew pozorom, jest to dość częsta kontuzja w sportach walki. Być może warto jest zrobić prześwietlenie aby mieć pewność. Niestety często tego typu urazy dają o sobie znać dość długo. Szczególnie w sytuacji, gdy będziesz generował siłę w postaci uderzeń. Sugeruję również wizytę u fizjoterapeuty.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar białka - porady

Następny temat

Trening w domu - porady

WHEY premium