SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol nadgarstkow

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,mam na imie Artur...cwiczylem kiedys ok 2 lat, jednak mam przerwe juz prawie rok i od niedawna zaczalem cwiczyc na nowo, jednak mam problem z nadgarstkami ktorego nigdy wczesniej nie mialem, bola mnie podczas cwiczen...jaki moze byc tego powod i jak mu zaradzic??cwicze w domu bo nie mam czasu na silke i zastanawiam sie czy jak bede codziennie cwiczyl inna partie miesniowa czy bedzie wporzadku?np.pon klatka,wt. biceps,sr.plecy itd itd.??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Czy używasz gryfu prostego do ćwiczenia dwugłowych ramienia (bicepsów)? Jeżeli tak, to przestań - stąd mogą się brać problemy z nadgarstkami. Napisz swój plan treningowy.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,wczesniej jak cwiczylem nie uzywalem prostego gryfu tylko zawsze lamanego i nie mialem problemu z bolem nadgarstkow, jednak kiedy przestalem cwiczyc ten bol sie zaczal, przewaznie kiedy robie pompki na krzeslach...planu treningowego jeszcze nie mam bo narazie chce rozruszac swije miesnie i cwicze bez planu...Od poniedzialku chce pojsc pelna para i juz z planem, jednak ukrucilo mi sie troche ze sprzetem bo mialem pozyczony i musialem oddac, wiec chcialem sie poradzic wlasnie tutaj ojakis plan dla mnie...moze napisze cos o sobie i cos poradzicie prosze :)
Cwiczylem wczesniej typowo na mase, osiagnalem w ciagu ok 16 miesiecy 15kg, wiec wynik byl naprawde dobry jednak byla to masa i miesniowa i tluszczowa....teraz mam przerwe i zjechalem prawie 9kg...waze 82kg 182cm, 27lat...dysponuje laweczka. sztanga modlitewnikiem, drazkiem do podciagania i 2 chantelkami...chcialbym osiagnac troche masy miesniowej i zwiekszyc przedewszystkim sile, jednak posiadam na dzien dzisiejszy tylko 35 kg obciazenia na laweczce i po 7kg chantelki...co proponujecie??pomozcie bo ja nie mam zadnego pomyslu na siebie, kiedys mialem duze obciazenie wiec bylo prosciej a teraz potrzebuje Waszej pomocy...sory za takie dlugie wypracowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
też miałem problem z nadgarstkami, szczególnie z jednym gdyż miałem połamaną rękę. Możesz kupić usztywniacze na nadgarstki, które bardzo pomagają. Są też gadżety do ćwiczenia nadgarstków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywianie

Następny temat

Co to jest

WHEY premium