SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

B/T/W wasze opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
2,5g/kmc - fakt, to podkreci metabolizm, ale tez bardzo mozliwe, że uszkodzi nerki i wątrobe, więc ja bym proponował max 2g i to będzie wystarczająca ilośc przy treningach siłowych, przy aerobach może byc jeszcze mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zapraszam do lektury:

https://www.sfd.pl/NADMIAR_BIAŁKA_NISZCZY_NERKI_-_POTRAKTUJ_TO_POWAZNIE-t346716.html

Taka ilość białka w żaden negatywny sposób nie wpłynie na stan nerek i wątroby. A już na pewno nie bardziej niż alkohol .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
no to jak z tym MC???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
A robiles badania sobie? :)
Bo ja robiłem i przy podazy 2,5g /kmc i treningu fbw oraz aerobach (lacznie -15kg w dół) mocznik zwiększył mi sie na 47 ( norma 15-39 mg/dl), a aminotransefarazy nie pamietam ile w kazdym razie świadczyło to na uszkodzenie wątroby (ktora na szczescie sie regeneruje). A alkohol to osobna kwestia, ja nie piłem z racji trzymania diety.

Podsumowując - na swoim przykładzie mogę powiedziec, ze nie ma co przesadzac z białkiem. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
odpowiedzccie na moje pytanie prosze:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase (poprawcie)

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium